Чудо-продукт!!!Це моя перша, але точно не остання упаковка! Я залишила працювати продукт на ніч, а потім мій запалений прищ просто зник! :) Мені також подобаються два розміри. Це любов!
Настійно рекомендуюЦя сироватка - мрія, вона має ідеальну консистенцію, не має запахів і робить шкіру надзвичайно сяючою.
Не липка до шкіри та дуже легкий.
Я купуватиму її знову і знову.
Чудо-продукт!!!Це моя перша, але точно не остання упаковка! Я залишила працювати продукт на ніч, а потім мій запалений прищ просто зник! :) Мені також подобаються два розміри. Це любов!