ТОП 😍Я дуже радий! Приємна консистенція, гарно наноситься, швидко вбирається і не липне! Насправді нічим не пахне, так і повинно бути. Дизайн пляшки, звичайно, приголомшливий 🤩😍
Хороший товар!Працює чудово, шкіра дуже ніжна!
Якщо у вас чутлива шкіра, будьте обережні, не тріть і не натискайте занадто сильно, оскільки гранули відносно грубі, але якщо ви м’яко відлущуєте, це чудовоЧитати далі
ТОП 😍Я дуже радий! Приємна консистенція, гарно наноситься, швидко вбирається і не липне! Насправді нічим не пахне, так і повинно бути. Дизайн пляшки, звичайно, приголомшливий 🤩😍