Дуже рекомендую!Користуюсь цим тонером вже деякий час і це реально засіб який працює.
Текстура легка, не липка, дуже швидко вбирається і одразу дає відчуття зволоження. Шкіра після нього м’яка, спокійна і Читати далі
🤍Я просто закохана в цю сироватку! Вона робить мою шкіру сяючою та так добре зволожує її. Я наношу її щоранку під сонцезахисний крем, і в мене вже третя пляшечка.🤍