Чудо-продукт!!!Це моя перша, але точно не остання упаковка! Я залишила працювати продукт на ніч, а потім мій запалений прищ просто зник! :) Мені також подобаються два розміри. Це любов!
Дуже добре підходить для сухої та чутливої шкіриДуже хороший розгладжуючий крем для сухої та чутливої шкіри з почервонінням (як у мене). Залишає приємні відчуття на шкірі.
Не підходить для сухої шкіриУ мене дуже чутлива та суха шкіра з почервонінням.
Цей продукт добре справляється з почервонінням - він не подразнює шкіру і не погіршує мій стан.
Я поєднала цей продукт з винно-азелиновою Читати далі
Гарний кремВін нічим не пахне, що особисто мене влаштовує. Консистенція легка та приємна, швидко вбирається. Відчувається добре зволоженість.
Обов'язково спробую інші різновиди. Чудове співвідношення цЧитати далі
Супер!Я вже використала майже всі пілінг пади і можу сказати: вони чудові! Незалежно від того, очищую я шкіру один чи два рази, ці пади завжди знаходять бруд і обережно його видаляють. Рідина, якоЧитати далі
Make-Up Killer!Мою шкіру олійка завжди очищує ідеально, навіть водостійку туш видаляє ПОВНІСТЮ. Також я не перетворююся на панду після вмивання. Вона звужує пори, і якщо ви помасажуєте її довше, ви також мЧитати далі
Чудо-продукт!!!Це моя перша, але точно не остання упаковка! Я залишила працювати продукт на ніч, а потім мій запалений прищ просто зник! :) Мені також подобаються два розміри. Це любов!
Дуже добре підходить для сухої та чутливої шкіриДуже хороший розгладжуючий крем для сухої та чутливої шкіри з почервонінням (як у мене). Залишає приємні відчуття на шкірі.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу