Free gift for orders over 60 €
Ingredient Preferences:

Fragrance Free

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
B : Lab Evercalm B5 Lip Treatment
B : LabEvercalm B5 Lip TreatmentLip Care
5 g, No.9:1 Peach Caramel
6.84 €
136.80 € / 100 g
Torriden Cellmazing Lip Essence
TorridenCellmazing Lip EssenceLip Care
11 ml
7.48 €
68.00 € / 100 ml
1 reviews
Beplain Milk Ceramide Lip Essence
BeplainMilk Ceramide Lip EssenceLip Care
10 g
7.45 €
74.50 € / 100 g
6 reviews
AXIS-Y Vita Glow Lip Oil
AXIS-YVita Glow Lip OilLip Care
4.5 g, Chilled Berry+2 sizes
10.34 €
258.50 € / 100 g
Dr. Reju-All Advanced PDRN Rejuvenating Lip Serum
Dr. Reju-AllAdvanced PDRN Rejuvenating Lip SerumLip Care
10 ml
14.62 €
146.20 € / 100 ml
4 reviews
COSRX Full Fit Honey Sugar Lip Scrub
COSRXFull Fit Honey Sugar Lip ScrubLip Care
20 g
21.19 €
105.95 € / 100 g
2 reviews
Dr. Ceuracle Vegan Kombucha Tea Lip Balm
Dr. CeuracleVegan Kombucha Tea Lip BalmLip Care
3.7 g
9.74 €
243.50 € / 100 g
3 reviews
Frudia Avocado Cica Relief Lip Balm
Out of stock
Needly Sleeping Lip Mask
NeedlySleeping Lip MaskLip Care
10 ml
5 reviews
Out of stock

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of