Free gift for orders over 60 €
Ingredient Preferences:

Paraben-free

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Rom&nd Juicy Lasting Tint
Rom&ndJuicy Lasting TintTints
5.5 g, No.20 Dark Coconut+17 sizes
10.75 €
179.17 € / 100 g
73 reviews
Rom&nd Glasting Color Gloss
Rom&ndGlasting Color GlossGlosses
4 g, No.04 Grapy Way+8 sizes
10.95 €
273.75 € / 100 g
20 reviews
Rom&nd The Juicy Lasting Tint
Rom&ndThe Juicy Lasting TintTints
3.5 g, No.10 Bare Apricot+22 sizes
15.50 €
387.50 € / 100 g
7 reviews
Rom&nd Glasting Melting Balm
Rom&ndGlasting Melting BalmMelting Balms
3.5 g, No.03 Sorbet Balm+11 sizes
11.20 €
280.00 € / 100 g
57 reviews
Milk Touch Black Peel Off Lip Tattoo
Milk TouchBlack Peel Off Lip TattooLipsticks
4.5 g, No.05 Black Fig+4 sizes
22.05 €
551.25 € / 100 g
3 reviews
Anillo Mellow Glow Balm
AnilloMellow Glow BalmMelting Balms
5 g
16.79 €
335.80 € / 100 g
Laka Stain Lip Liner
LakaStain Lip LinerLipsticks
3.7 g, No.05 Velvet Hour+7 sizes
15.08 €
377.00 € / 100 g
1 reviews
KAINE Glow Melting Lip Balm
KAINEGlow Melting Lip BalmMelting Balms
3.4 g, No.02 Rosy Plum+2 sizes
12.00 €
400.00 € / 100 g
11 reviews
Peach C Easy Matte Lipstick
Peach CEasy Matte LipstickLipsticks
3.6 g, No.06 Rusty Rose+5 sizes
14.27 €
356.75 € / 100 g
1 reviews
The Saem Saemmy's Ade Shot Tint
The SaemSaemmy's Ade Shot TintTints
3.2 g, No.03 Lychee Chamomile+3 sizes
13.03 €
434.33 € / 100 g
YNM Natural Melting Honey Lip Balm
YNMNatural Melting Honey Lip BalmMelting Balms
3 g
11.40 €
380.00 € / 100 g
2 reviews
YNM Rainbow Honey Lip Balm
YNMRainbow Honey Lip BalmMelting Balms
3 g
11.40 €
380.00 € / 100 g
4 reviews
A'pieu Juicy-Pang Care Lip Balm
A'pieuJuicy-Pang Care Lip BalmMelting Balms
4 g, No.01 Butter Balm+2 sizes
15.72 €
12.58 €
314.50 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 12.58 €
Rom&nd Glasting Water Tint
Rom&ndGlasting Water TintTints
4 g, No.04 Vintage Ocean+8 sizes
9.50 €
237.50 € / 100 g
14 reviews
Laka Healthy Serum Balm
LakaHealthy Serum BalmMelting Balms
10 ml, No.03 Vita Berry+1 sizes
14.15 €
141.50 € / 100 ml
FWEE 3D Voluming Gloss
FWEE3D Voluming GlossGlosses
5.3 g, No.B09 Lychee 70%+20 sizes
14.00 €
280.00 € / 100 g
3 reviews
Rom&nd Zero Velvet Tint
Rom&ndZero Velvet TintTints
5.5 g, No. 16 Burny Nude+3 sizes
6.70 €
111.67 € / 100 g
4 reviews
Unleashia Glacier Vegan Lip Balm
UnleashiaGlacier Vegan Lip BalmMelting Balms
3.3 g, No.02 Blue Lagoon+1 sizes
8.56 €
285.33 € / 100 g
8 reviews
Rom&nd Dewyful Water Tint
Rom&ndDewyful Water TintTints
5 g, No. 01 In Coral+12 sizes
6.80 €
136.00 € / 100 g
22 reviews
Unleashia Non Sticky Dazzle Tint
UnleashiaNon Sticky Dazzle TintTints
7.6 g, No.05 Nice Step+6 sizes
6.25 €
78.13 € / 100 g
14 reviews
Etude Dear Darling Water Gel Tint Ice Cream
EtudeDear Darling Water Gel Tint Ice CreamTints
4.5 g, PK004 Red Bean Red+1 sizes
9.21 €
3.19 €
79.75 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 3.19 €
37 reviews
Anillo Rose Glow Balm
AnilloRose Glow BalmMelting Balms
5 g
16.79 €
335.80 € / 100 g
Anillo Petal Glow Balm
AnilloPetal Glow BalmMelting Balms
5 g
16.79 €
335.80 € / 100 g
1 reviews
The Saem Saemmul Candy Syrup Gloss
The SaemSaemmul Candy Syrup GlossGlosses
6 g, No.02 Cherry Syrup+3 sizes
8.68 €
6.51 €
108.50 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 6.51 €
Laka Devil Lip
LakaDevil LipLipsticks
3.7 g, No.801 Mur Mur+4 sizes
12.38 €
309.50 € / 100 g
Laka Maxi Glayer Tint
LakaMaxi Glayer TintTints
3.8 g, No.601 Linen+4 sizes
12.38 €
309.50 € / 100 g
Laka Soul Vegan Lip Balm
LakaSoul Vegan Lip BalmMelting Balms
3.9 g, Berry+3 sizes
8.93 €
223.25 € / 100 g
1 reviews
Laka Jelling Nude Gloss
LakaJelling Nude GlossGlosses
4.5 g, No.303 Peachring+3 sizes
10.31 €
257.75 € / 100 g
Laka Fruity Glam Tint
LakaFruity Glam TintTints
4.5 g, No.101 Joyful+25 sizes
12.38 €
309.50 € / 100 g
Mary & May Blooming Glow Lip
Mary & MayBlooming Glow LipLipsticks
1.7 g, No.01 Peony Bouquet+8 sizes
7.31 €
365.50 € / 100 g
Peach C Jelly Beam Tint
Peach CJelly Beam TintTints
2 g, Energy Pop+4 sizes
9.51 €
475.50 € / 100 g
1 reviews
Peach C River Glow Tint
Peach CRiver Glow TintTints
4 g, No.01 Hey Cherry+2 sizes
16.16 €
404.00 € / 100 g
Rom&nd Color Lip Matte
Rom&ndColor Lip MatteLipsticks
8 g, No.00 Lip Matte+6 sizes
13.00 €
162.50 € / 100 g
2 reviews
FWEE 3D Voluming Tint
FWEE3D Voluming TintTints
4 g, No.01 Sweetie Dew+11 sizes
14.40 €
360.00 € / 100 ml
Milk Touch Spread Fit Blur Tint
Milk TouchSpread Fit Blur TintTints
4 g, No.01 Custard Peach+7 sizes
15.19 €
379.75 € / 100 g
1 reviews
Milk Touch Dew Stain Sheer Aurora Gloss
Milk TouchDew Stain Sheer Aurora GlossGlosses
4 g, No.01 Honey Dew+2 sizes
16.04 €
401.00 € / 100 g

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of