Free gift for orders over 60 €
Ingredient Preferences:

Rice Extract

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Skinfood Rice Brightening Cream
SkinfoodRice Brightening CreamCreams
60 ml
17.26 €
28.77 € / 100 ml
Nacific Rice Pepta Collagen Jelly Pad
NacificRice Pepta Collagen Jelly PadPads
72 g / 30 pads
26.75 €
18.70 €
25.97 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 18.04 €
Arencia Pore Melt Mochi Cleansing Oil
ArenciaPore Melt Mochi Cleansing OilOils
200 ml
15.44 €
7.72 € / 100 ml
Arencia Rice + LHA Pore Control Rice Cake Cleanser
ArenciaRice + LHA Pore Control Rice Cake CleanserFoams
150 g
15.44 €
10.29 € / 100 g
PO:DL Rice PDRN 4X Watery Sun Serum
PO:DLRice PDRN 4X Watery Sun SerumSunscreen 🔆
50 ml
25.08 €
50.16 € / 100 ml
1 reviews
COSRX Red Rice Inositol Exfoliating Care Pore Peel Serum
COSRXRed Rice Inositol Exfoliating Care Pore Peel SerumSerums
80 ml
22.40 €
28.00 € / 100 ml
Mizon Rice Water Glow Mask Cleanser
MizonRice Water Glow Mask CleanserFoams
150 ml
18.27 €
12.18 € / 100 ml
Mizon Rice Water Milky Glow Toner
MizonRice Water Milky Glow TonerToners
150 ml
19.97 €
13.31 € / 100 ml
Nacific Rice Pepta Collagen Gelato Pack Cleanser
NacificRice Pepta Collagen Gelato Pack CleanserGels
150 g
17.58 €
15.81 €
10.54 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 15.25 €
Nacific Rice Pepta Collagen Sherbet Cleansing Balm
NacificRice Pepta Collagen Sherbet Cleansing BalmBalms
80 g
17.17 €
13.68 €
17.10 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 13.20 €
Nacific Rice Pepta Collagen Glow Bouncy Cream
NacificRice Pepta Collagen Glow Bouncy CreamCreams
50 ml
24.11 €
18.70 €
37.40 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 18.04 €
Nacific Rice Pepta Collagen Glow Milky Serum
NacificRice Pepta Collagen Glow Milky SerumSerums
50 ml
24.11 €
18.70 €
37.40 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 14.89 €
I'm from Rice Whip Facial Cleanser
I'm fromRice Whip Facial CleanserFoams
150 ml
13.91 €
9.27 € / 100 ml
Orjena Mild UV Shield Sun Cream SPF 50+
OrjenaMild UV Shield Sun Cream SPF 50+Sunscreen 🔆
50 ml
14.03 €
28.06 € / 100 ml
1 reviews
Orjena Smile Day Cleansing Foam Rice
OrjenaSmile Day Cleansing Foam RiceFoams
180 ml
6.33 €
3.52 € / 100 ml
Arencia Calendula Rice Mochi Cleanser
ArenciaCalendula Rice Mochi CleanserFoams
120 g
12.95 €
10.79 € / 100 g
2 reviews
Arencia Blue Hyssop Rice Mochi Cleanser
ArenciaBlue Hyssop Rice Mochi CleanserFoams
120 g
12.41 €
10.34 € / 100 g
3 reviews
kkul Relaxation Station Make A Wish Sheet Mask
kkulRelaxation Station Make A Wish Sheet MaskSheet Masks
25 ml / 1 sheet
1.25 €
5.00 € / 100 ml
10 reviews
Eqqualberry Purple Rice Pore Smoothing Cleansing Oil
EqqualberryPurple Rice Pore Smoothing Cleansing OilOils
200 ml
16.91 €
8.46 € / 100 ml
2 reviews
Eqqualberry Purple Rice Pore Purifying Pack Cleanser
EqqualberryPurple Rice Pore Purifying Pack CleanserFoams
130 g
16.06 €
12.35 € / 100 g
Kwailnara Vanilla Milk Lip Balm
KwailnaraVanilla Milk Lip BalmLip Care
10 g
7.33 €
73.30 € / 100 g
Kwailnara Brightening Milk Rice Essence Toner
KwailnaraBrightening Milk Rice Essence TonerToners
200 ml
15.16 €
7.58 € / 100 ml
3 reviews
NINE LESS Mela-Pro Rice & TXA Toner
NINE LESSMela-Pro Rice & TXA TonerToners
200 ml
13.63 €
6.82 € / 100 ml
5 reviews
Coxir Brown Rice Ceramide Sun Screen
CoxirBrown Rice Ceramide Sun ScreenSunscreen 🔆
50 ml
13.46 €
26.92 € / 100 ml
I'm from Rice Serum
I'm fromRice SerumSerums
30 ml
18.63 €
62.10 € / 100 ml
3 reviews
Coxir Black Rice TXA Pore Furifying Mask
CoxirBlack Rice TXA Pore Furifying MaskWash-off Masks
50 ml
13.12 €
26.24 € / 100 ml
Missha Chogongjin Sosaeng Jin Boosting Essence
MisshaChogongjin Sosaeng Jin Boosting EssenceEssences
90 ml
59.00 €
65.56 € / 100 ml
1 reviews
Haruharu Wonder Black Rice Hyaluronic Essence
Haruharu WonderBlack Rice Hyaluronic EssenceEssences
50 ml
16.13 €
32.26 € / 100 ml
5 reviews
Neogen Dermalogy Real Ferment Micro Serum
NeogenDermalogy Real Ferment Micro SerumSerums
30 ml
22.01 €
73.37 € / 100 ml
6 reviews
Neogen Dermalogy Real Ferment Micro Essence
NeogenDermalogy Real Ferment Micro EssenceEssences
150 ml
20.71 €
13.81 € / 100 ml
10 reviews
The Saem Natural Rice Mask Sheet
The SaemNatural Rice Mask SheetSheet Masks
21 ml / 1 sheet
1.78 €
8.48 € / 100 ml
4 reviews
Missha Airy Fit Sheet Mask Rice
MisshaAiry Fit Sheet Mask RiceSheet Masks
19 g / 1 sheet
1.40 €
7.37 € / 100 g
25 reviews
Mizon Rice Real Cleansing Foam
MizonRice Real Cleansing FoamFoams
150 ml
15.69 €
10.46 € / 100 ml
1 reviews
House of HUR Brightening Skin Prep Essence Pad
House of HURBrightening Skin Prep Essence PadEssences
140 ml / 70 pads
16.94 €
12.10 € / 100 ml
1 reviews
Haruharu Wonder Black Rice Hyaluronic Cream Unscented
Haruharu WonderBlack Rice Hyaluronic Cream UnscentedCreams
50 ml
16.06 €
32.12 € / 100 ml
19 reviews
Haruharu Wonder Black Rice Facial Oil
Haruharu WonderBlack Rice Facial OilAmpoules
30 ml
14.24 €
47.47 € / 100 ml
16 reviews

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of