Free gift for orders over 60 €
Ingredient Preferences:

Rice Extract

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Haruharu Wonder Black Rice Hyaluronic Toner Free Of Alcohol Fragrance
Haruharu WonderBlack Rice Hyaluronic Toner Free Of Alcohol FragranceToners
300 ml+1 sizes
20.90 €
6.97 € / 100 ml
184 reviews
Haruharu Wonder Black Rice Moisture 5.5 Soft Cleansing Gel
Haruharu WonderBlack Rice Moisture 5.5 Soft Cleansing GelGels
100 ml
13.26 €
13.26 € / 100 ml
73 reviews
Haruharu Wonder Black Rice Moisture Deep Cleansing Oil
Haruharu WonderBlack Rice Moisture Deep Cleansing OilOils
150 ml
14.11 €
9.41 € / 100 ml
108 reviews
Haruharu Wonder Black Rice Moisture Airyfit Sunscreen SPF50+/PA++++
Haruharu WonderBlack Rice Moisture Airyfit Sunscreen SPF50+/PA++++Sunscreen 🔆
50 ml
11.93 €
23.86 € / 100 ml
52 reviews
AXIS-Y Dark Spot Correcting Glow Serum
AXIS-YDark Spot Correcting Glow SerumSerums
50 ml
12.30 €
24.60 € / 100 ml
254 reviews
Arencia Fresh Green Rice Mochi Cleanser
ArenciaFresh Green Rice Mochi CleanserFoams
120 g
12.40 €
10.33 € / 100 g
12 reviews
I'm from Rice Toner Pad
I'm fromRice Toner PadPads
140 ml
21.88 €
18.60 €
13.29 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 18.60 €
Beauty of Joseon Relief Sun Rice + Probiotics
Beauty of JoseonRelief Sun Rice + ProbioticsSunscreen 🔆
50 ml
12.63 €
25.26 € / 100 ml
717 reviews
Nacific Rice Pepta Collagen Peel-off Wrapping Mask
NacificRice Pepta Collagen Peel-off Wrapping MaskWash-off Masks
70 g
17.17 €
14.36 €
20.51 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 13.32 €
Abib Rice Probiotics Overnight Mask Barrier Jelly
AbibRice Probiotics Overnight Mask Barrier JellySleeping Masks
80 ml
13.85 €
17.31 € / 100 ml
16 reviews
Coxir Black Snail Collagen Serum
CoxirBlack Snail Collagen SerumSerums
50 ml
15.95 €
31.90 € / 100 ml
34 reviews
SEOUL 1988 Cream : Retinal Liposome 1% + Fermented Rice
SEOUL 1988Cream : Retinal Liposome 1% + Fermented RiceCreams
50 ml
13.85 €
27.70 € / 100 ml
7 reviews
Arencia Fresh Rosehip Rice Mochi Cleanser
ArenciaFresh Rosehip Rice Mochi CleanserFoams
120 g
13.89 €
11.58 € / 100 g
10 reviews
Kwailnara Brightening Milk Rice Cream
KwailnaraBrightening Milk Rice CreamCreams
100 ml
16.51 €
12.38 €
12.38 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 12.38 €
Haruharu Wonder Black Rice Pure Mineral Relief Daily Sunscreen SPF50+/PA++++
Haruharu WonderBlack Rice Pure Mineral Relief Daily Sunscreen SPF50+/PA++++Sunscreen 🔆
50 ml
18.54 €
37.08 € / 100 ml
31 reviews
kkul Relaxation Station Rice Sheet Mask
kkulRelaxation Station Rice Sheet MaskSheet Masks
25 ml / 1 sheet
1.25 €
5.00 € / 100 ml
16 reviews
Tirtir Hydro Boost Enzyme Cleansing Balm
TirtirHydro Boost Enzyme Cleansing BalmBalms
120 ml+1 sizes
20.31 €
16.92 € / 100 ml
1 reviews
Beauty of Joseon Dynasty Cream
Beauty of JoseonDynasty CreamCreams
100 ml+1 sizes
26.00 €
26.00 € / 100 ml
165 reviews
SEOUL 1988 Advanced Shot : Retinal Liposome 12% + Black Rice
I'm from Rice Glow Peel Off Mask
I'm fromRice Glow Peel Off MaskWash-off Masks
70 g
23.54 €
20.01 €
28.59 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 19.04 €
SEOUL 1988 Cream : Snail Mucin 93% + Rice
SEOUL 1988Cream : Snail Mucin 93% + RiceCreams
100 ml
16.79 €
16.79 € / 100 ml
6 reviews
Beauty of Joseon Radiance Cleansing Balm
Beauty of JoseonRadiance Cleansing BalmBalms
100 ml
13.70 €
13.70 € / 100 ml
73 reviews
COSRX Ultimate Nourishing Rice Overnight Spa Mask
COSRXUltimate Nourishing Rice Overnight Spa MaskSleeping Masks
60 ml
9.70 €
16.17 € / 100 ml
28 reviews
Beauty of Joseon Glow Deep Serum Rice + Arbutin
Beauty of JoseonGlow Deep Serum Rice + ArbutinSerums
30 ml
12.24 €
40.80 € / 100 ml
82 reviews
I'm from Rice Toner
I'm fromRice TonerToners
150 ml
16.50 €
11.00 € / 100 ml
33 reviews
SEOUL 1988 Essence : Snail Mucin 97% + Rice
SEOUL 1988Essence : Snail Mucin 97% + RiceEssences
100 ml
15.88 €
15.88 € / 100 ml
9 reviews
Dr. Althea 345 Relief Cream Mist
Dr. Althea345 Relief Cream MistFace Mists
60 ml+1 sizes
7.91 €
13.18 € / 100 ml
73 reviews
Haruharu Wonder Black Rice Probiotics Barrier 2% NAD+ Serum Mist
Haruharu WonderBlack Rice Probiotics Barrier 2% NAD+ Serum MistSerums
80 ml
11.86 €
14.82 € / 100 ml
1 reviews
PO:DL Hydrogel mask with glutathione and rice extract Rice Glutathione Hydromask
PO:DLHydrogel mask with glutathione and rice extract Rice Glutathione HydromaskCollagen Masks
38 g / 1 sheet
5.95 €
4.17 €
10.97 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 4.17 €
ANUA Rice 70 Glow Collagen Mask
ANUARice 70 Glow Collagen MaskCollagen Masks
38 g / 1 sheet
3.65 €
9.61 € / 100 g
3 reviews
Coxir Brown Rice Niacinamide Peeling Mist
CoxirBrown Rice Niacinamide Peeling MistPeels
80 ml
18.76 €
8.23 €
10.29 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 7.95 €
VT Cosmetics Rice Capsul Cream
VT CosmeticsRice Capsul CreamCreams
50 ml
27.01 €
23.37 €
46.74 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 23.37 €
VT Cosmetics Rice Ceramide Serum
VT CosmeticsRice Ceramide SerumSerums
30 ml
22.80 €
76.00 € / 100 ml
Skinfood Rice Brightening Serum
SkinfoodRice Brightening SerumSerums
55 ml
15.71 €
28.56 € / 100 ml
Skinfood Rice Brightening Toner
SkinfoodRice Brightening TonerToners
160 ml
14.21 €
8.88 € / 100 ml
Skinfood Rice Brightening Pad
SkinfoodRice Brightening PadPads
250 g / 60 pads
17.21 €
6.88 € / 100 g

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of