Free gift for orders over 60 €
Ingredient Preferences:

PDRN

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Genabelle PDRN Rejuvenating Toner
GenabellePDRN Rejuvenating TonerToners
300 ml
19.85 €
6.62 € / 100 ml
7 reviews
Apothe Rejuve Glow PDRN Collagen Wrapping Mask
ApotheRejuve Glow PDRN Collagen Wrapping MaskWash-off Masks
70 ml
17.46 €
24.94 € / 100 ml
1 reviews
Dr. Althea PDRN Reju 5000 Cream
Dr. AltheaPDRN Reju 5000 CreamCreams
20 g
17.66 €
88.30 € / 100 g
7 reviews
Medicube PDRN Pink Collagen Toning Gel Toner Pad
MedicubePDRN Pink Collagen Toning Gel Toner PadPads
120 ml / 70 pads
19.90 €
16.58 € / 100 ml
6 reviews
Nacific Cica PDRN Barrier Cream
NacificCica PDRN Barrier CreamCreams
50 g+1 sizes
14.81 €
29.62 € / 100 g
COSRX 5 PDRN Hyaluronic Acid Vital Hydrating Hydrogel Mask
COSRX5 PDRN Hyaluronic Acid Vital Hydrating Hydrogel MaskCollagen Masks
34 g / 1 sheet
4.82 €
14.18 € / 100 g
Dr. Ceuracle PDRN & Retinol Shot
Dr. CeuraclePDRN & Retinol ShotAmpoules
30 ml
21.23 €
10.96 €
36.53 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 10.57 €
COSRX PDRN Exosome Skinplaning Glaze Mask
COSRXPDRN Exosome Skinplaning Glaze MaskWash-off Masks
50 ml
14.17 €
28.34 € / 100 ml
1 reviews
Medicube PDRN Pink Caffeine Night Wrapping Mask
MedicubePDRN Pink Caffeine Night Wrapping MaskSleeping Masks
75 ml
29.16 €
38.88 € / 100 ml
AXIS-Y Triple PDRN Gel Toner
AXIS-YTriple PDRN Gel TonerToners
270 ml
20.95 €
7.76 € / 100 ml
Purito Seoul Multi PDRN Collagen Real Glow Mask
Purito SeoulMulti PDRN Collagen Real Glow MaskSleeping Masks
100 ml
12.24 €
12.24 € / 100 ml
Arencia Deep Water Surge Serum
ArenciaDeep Water Surge SerumSerums
30 ml
12.74 €
42.47 € / 100 ml
1 reviews
Numbuzin No.2 Rose PDRN Overnight Collagen Mask
NumbuzinNo.2 Rose PDRN Overnight Collagen MaskCollagen Masks
37 g / 1 sheet
3.37 €
9.11 € / 100 g
2 reviews
Numbuzin No.2 Rose PDRN Collagen 2X Plumping Serum
NumbuzinNo.2 Rose PDRN Collagen 2X Plumping SerumSerums
30 ml
14.72 €
49.07 € / 100 ml
Purito Seoul Oat PDRN Gentle Refining Toner
Purito SeoulOat PDRN Gentle Refining TonerToners
200 ml
14.24 €
7.12 € / 100 ml
2 reviews
Enough Promette PDRN Activator Emulsion
EnoughPromette PDRN Activator EmulsionEmulsions
120 ml
12.82 €
10.68 € / 100 ml
Medicube PDRN Pink Collagen Glow Jelly Mist Serum
MedicubePDRN Pink Collagen Glow Jelly Mist SerumFace Mists
100 ml
24.32 €
24.32 € / 100 ml
LALARECIPE PDRN Melting Gel Mask
LALARECIPEPDRN Melting Gel MaskCollagen Masks
40 g / 1 sheet
6.78 €
16.95 € / 100 g
UIQ Biome Remedy Pore Reset PDRN Calming Mask Sheet
UIQBiome Remedy Pore Reset PDRN Calming Mask SheetSheet Masks
22 ml / 1 sheet+1 sizes
2.58 €
11.73 € / 100 ml
The Skin House EXO-PDRN Repair Boosting Ampoule
The Skin HouseEXO-PDRN Repair Boosting AmpouleAmpoules
50 ml
26.06 €
52.12 € / 100 ml
Coxir Exosome 5000 Complex Refining Moisturizer
CoxirExosome 5000 Complex Refining MoisturizerCreams
30 ml
14.14 €
47.13 € / 100 ml
Coxir Exosome Refining Spicule 3000 Ampoule
CoxirExosome Refining Spicule 3000 AmpouleAmpoules
50 ml
14.00 €
28.00 € / 100 ml
Coxir Exosome 1000 Refining Milk Ampoule Toner
CoxirExosome 1000 Refining Milk Ampoule TonerToners
150 ml
13.58 €
9.05 € / 100 ml
Eqqualberry Aloe PDRN Calming Toner
EqqualberryAloe PDRN Calming TonerToners
150 ml
22.42 €
14.95 € / 100 ml
Dr. Reju-All PDRN Essentials Trio
Dr. Reju-AllPDRN Essentials TrioSets
20 ml, 10 ml, 3 sheets
50.61 €
168.70 € / 100 ml
Dr. Reju-All Advanced PDRN Rejuvenating Lip Serum
Dr. Reju-AllAdvanced PDRN Rejuvenating Lip SerumLip Care
10 ml
14.62 €
146.20 € / 100 ml
4 reviews
Missha PDRN NAD+ Renew Peel Shot 25
MisshaPDRN NAD+ Renew Peel Shot 25Peels
15 ml
27.87 €
19.46 €
129.73 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 17.63 €
Abib PDRN Collagen Overnight Mask Firming Jelly
AbibPDRN Collagen Overnight Mask Firming JellySleeping Masks
80 ml
14.24 €
17.80 € / 100 ml
1 reviews
PO:DL Rice PDRN 4X Watery Sun Serum
PO:DLRice PDRN 4X Watery Sun SerumSunscreen 🔆
50 ml
25.08 €
50.16 € / 100 ml
1 reviews
COSRX 5 PDRN Collagen Vitalizing Hydrogel Eye Patch
COSRX5 PDRN Collagen Vitalizing Hydrogel Eye PatchPatches
85 g / 60 pcs
22.50 €
26.47 € / 100 g
1 reviews
Medipeel Phyto EX PDRN Melting Glow Lip Sleeping Mask
MedipeelPhyto EX PDRN Melting Glow Lip Sleeping MaskLip Care
11 g
16.59 €
150.82 € / 100 g
UIQ Biome Remedy Pore Reset PDRN Serum
UIQBiome Remedy Pore Reset PDRN SerumSerums
30 ml
16.91 €
56.37 € / 100 ml
TIAM PDRN Collagen Glow Up Serum
TIAMPDRN Collagen Glow Up SerumSerums
30 ml
24.77 €
82.57 € / 100 ml
Mizon Rice Water Milky Glow Toner
MizonRice Water Milky Glow TonerToners
150 ml
19.97 €
13.31 € / 100 ml
Purito Seoul Multi PDRN Collagen EGF Serum
Purito SeoulMulti PDRN Collagen EGF SerumSerums
30 ml
17.24 €
57.47 € / 100 ml
Haruharu Wonder Rose PDRN Firming Serum
Haruharu WonderRose PDRN Firming SerumSerums
30 ml
12.23 €
40.77 € / 100 ml
3 reviews

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of