Free gift for orders over 60 €
Ingredient Preferences:

Rice Extract

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
AXIS-Y Dark Spot Correcting Glow Serum
AXIS-YDark Spot Correcting Glow SerumSerums
50 ml
12.30 €
24.60 € / 100 ml
253 reviews
I'm from Rice Toner Pad
I'm fromRice Toner PadPads
140 ml
21.88 €
18.60 €
13.29 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 18.60 €
Arencia Fresh Rosehip Rice Mochi Cleanser
ArenciaFresh Rosehip Rice Mochi CleanserFoams
120 g
14.55 €
12.13 € / 100 g
10 reviews
Beauty of Joseon Relief Sun Rice + Probiotics
Beauty of JoseonRelief Sun Rice + ProbioticsSunscreen 🔆
50 ml
12.63 €
25.26 € / 100 ml
717 reviews
Kwailnara Brightening Milk Rice Cream
KwailnaraBrightening Milk Rice CreamCreams
100 ml
16.51 €
12.38 €
12.38 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 12.38 €
SEOUL 1988 Essence : Snail Mucin 97% + Rice
SEOUL 1988Essence : Snail Mucin 97% + RiceEssences
100 ml
15.49 €
15.49 € / 100 ml
9 reviews
SEOUL 1988 Cream : Snail Mucin 93% + Rice
SEOUL 1988Cream : Snail Mucin 93% + RiceCreams
100 ml
16.79 €
16.79 € / 100 ml
6 reviews
kkul Relaxation Station Rice Sheet Mask
kkulRelaxation Station Rice Sheet MaskSheet Masks
25 ml / 1 sheet
1.25 €
5.00 € / 100 ml
16 reviews
Tirtir Hydro Boost Enzyme Cleansing Balm
TirtirHydro Boost Enzyme Cleansing BalmBalms
120 ml+1 sizes
20.77 €
17.31 € / 100 ml
1 reviews
Beauty of Joseon Dynasty Cream
Beauty of JoseonDynasty CreamCreams
100 ml+1 sizes
26.00 €
26.00 € / 100 ml
165 reviews
COSRX Ultimate Nourishing Rice Overnight Spa Mask
COSRXUltimate Nourishing Rice Overnight Spa MaskSleeping Masks
60 ml
9.70 €
16.17 € / 100 ml
28 reviews
PO:DL Hydrogel mask with glutathione and rice extract Rice Glutathione Hydromask
PO:DLHydrogel mask with glutathione and rice extract Rice Glutathione HydromaskCollagen Masks
38 g / 1 sheet
5.95 €
4.17 €
10.97 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 4.17 €
Coxir Brown Rice Niacinamide Peeling Mist
CoxirBrown Rice Niacinamide Peeling MistPeels
80 ml
18.76 €
8.23 €
10.29 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 7.95 €
VT Cosmetics Rice Capsul Cream
VT CosmeticsRice Capsul CreamCreams
50 ml
27.01 €
54.02 € / 100 ml
VT Cosmetics Rice Ceramide Serum
VT CosmeticsRice Ceramide SerumSerums
30 ml
22.80 €
76.00 € / 100 ml
Skinfood Rice Brightening Serum
SkinfoodRice Brightening SerumSerums
55 ml
17.26 €
31.38 € / 100 ml
Skinfood Rice Brightening Toner
SkinfoodRice Brightening TonerToners
160 ml
15.49 €
9.68 € / 100 ml
Skinfood Rice Brightening Pad
SkinfoodRice Brightening PadPads
250 g / 60 pads
22.57 €
9.03 € / 100 g
Skinfood Rice Brightening Cream
SkinfoodRice Brightening CreamCreams
60 ml
17.26 €
28.77 € / 100 ml
Nacific Rice Pepta Collagen Jelly Pad
NacificRice Pepta Collagen Jelly PadPads
72 g / 30 pads
22.00 €
30.56 € / 100 g
Mizon Rice Water Milky Glow Toner
MizonRice Water Milky Glow TonerToners
150 ml
22.69 €
15.13 € / 100 ml
Nacific Rice Pepta Collagen Glow Bouncy Cream
NacificRice Pepta Collagen Glow Bouncy CreamCreams
50 ml
22.00 €
44.00 € / 100 ml
Nacific Rice Pepta Collagen Glow Milky Serum
NacificRice Pepta Collagen Glow Milky SerumSerums
50 ml
22.00 €
44.00 € / 100 ml
I'm from Rice Whip Facial Cleanser
I'm fromRice Whip Facial CleanserFoams
150 ml
13.91 €
9.27 € / 100 ml
Orjena Smile Day Cleansing Foam Rice
OrjenaSmile Day Cleansing Foam RiceFoams
180 ml
6.33 €
3.52 € / 100 ml
SEOUL 1988 Cream : Retinal Liposome 1% + Fermented Rice
SEOUL 1988Cream : Retinal Liposome 1% + Fermented RiceCreams
50 ml
13.85 €
27.70 € / 100 ml
7 reviews
Kwailnara Brightening Milk Rice Essence Toner
KwailnaraBrightening Milk Rice Essence TonerToners
200 ml
14.99 €
7.50 € / 100 ml
3 reviews
NINE LESS Mela-Pro Rice & TXA Toner
NINE LESSMela-Pro Rice & TXA TonerToners
200 ml
13.63 €
6.82 € / 100 ml
5 reviews
Coxir Black Rice TXA Pore Furifying Mask
CoxirBlack Rice TXA Pore Furifying MaskWash-off Masks
50 ml
13.12 €
26.24 € / 100 ml
Neogen Dermalogy Real Ferment Micro Serum
NeogenDermalogy Real Ferment Micro SerumSerums
30 ml
25.90 €
86.33 € / 100 ml
6 reviews
Neogen Dermalogy Real Ferment Micro Essence
NeogenDermalogy Real Ferment Micro EssenceEssences
150 ml
23.50 €
15.67 € / 100 ml
10 reviews
House of HUR Brightening Skin Prep Essence Pad
House of HURBrightening Skin Prep Essence PadEssences
140 ml / 70 pads
16.94 €
12.10 € / 100 ml
1 reviews
ANUA 7 Rice Ceramide Hydrating Barrier Serum
Out of stock
Mary & May Rice Glutathione LHA Cleansing Oil
Out of stock
Thank You Farmer Rice Pure Essential Toner
Out of stock
Dr. Ceuracle Ganghwa Rice Granule Pack
Dr. CeuracleGanghwa Rice Granule PackWash-off Masks
115 g
1 reviews
Out of stock

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of