РанішеЦя маска чудово підійде для ранкового догляду; вона приємно охолоджує обличчя та пробуджує. Через 3 години ваша шкіра буде насиченою та еластичною.
Настійно рекомендую.
Чудова сироваткаМені дуже подобається ця сироватка! Текстура рідка, але трохи густіша. Моя шкіра добре її вбирає, і вона не залишає відчуття липкості на обличчі. Оскільки об'єм пляшечки 50 мл, її вистачає дЧитати далі