Подарунок при покупці від 60 €
Інгредієнти:

Без Силіконів

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Petitfee & Koelf Гідрогелева маска під очі з екстрактом артишоку Artichoke Soothing Hydrogel Eye Mask
Esfolio Гідрогелеві патчі Gold Snail Hydrogel Eye Patch
EsfolioГідрогелеві патчі Gold Snail Hydrogel Eye PatchПатчі
90 г / 60 шт
19.79 €
12.86 €
14.29 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.86 €
Farmstay Патчі для очей Black Snail Hydrogel Eye Patch
FarmstayПатчі для очей Black Snail Hydrogel Eye PatchПатчі
90 г / 60 шт
21.91 €
24.34 € / 100 g
2 відгуки
Farmstay Патчі для очей Black Pearl&Gold Hydrogel Eye Patch
FarmstayПатчі для очей Black Pearl&Gold Hydrogel Eye PatchПатчі
90 г / 60 шт
16.96 €
12.32 €
13.69 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.16 €
3 відгуки
Farmstay Патчі для очей Collagen Water Full Hydrogel Eye Patch
FarmstayПатчі для очей Collagen Water Full Hydrogel Eye PatchПатчі
90 г / 60 шт
13.51 €
15.01 € / 100 g
Missha Патчі для обличчя Speedy Solution Face Up Patch
MisshaПатчі для обличчя Speedy Solution Face Up PatchПатчі
8 г / 1 шт
4.10 €
51.25 € / 100 g
2 відгуки
Heimish Патчі для очей Bulgarian Rose Hydrogel Eye Patch
HeimishПатчі для очей Bulgarian Rose Hydrogel Eye PatchПатчі
84 г / 60 шт
13.66 €
16.26 € / 100 g
11 відгуки
Petitfee & Koelf Олія для губ Super Volume Lip Oil
Petitfee & KoelfОлія для губ Super Volume Lip OilДогляд для Губ
3 г
9.35 €
311.67 € / 100 g
18 відгуки
Petitfee & Koelf Крем для очей Pep-Tightening Eye Cream
Petitfee & KoelfКрем для очей Pep-Tightening Eye CreamКреми для Очей
30 г
12.98 €
43.27 € / 100 g
7 відгуки
Missha Патчі для очей Speedy Solution Firming Gel Eye Patch
MisshaПатчі для очей Speedy Solution Firming Gel Eye PatchПатчі
8 г / 2 шт
4.13 €
51.63 € / 100 g
3 відгуки
The Skin House Гідрогелеві патчі із золотом та муцином равлики Wrinkle Golden Snail EGF Patch
Mizon Гідрогелеві патчі з гіалуроновою кислотою Hyaluronic Acid Eye Gel Patch
Nooni Веганська маска для губ Vegan Lip Mask
NooniВеганська маска для губ Vegan Lip MaskДогляд для Губ
12 г, Appleberry+1 розміри
12.05 €
100.42 € / 100 g
Nooni Олія для догляду за губами Korean Lip Oil
NooniОлія для догляду за губами Korean Lip OilДогляд для Губ
3.7 мл, Appleberry+8 розміри
12.73 €
318.25 € / 100 ml
TOCOBO Тонуючий бальзам для губ Glow & Glass Tinted Lip Balm
TOCOBOТонуючий бальзам для губ Glow & Glass Tinted Lip BalmДогляд для Губ
3.5 г, No.001 Coral Water+1 розміри
11.01 €
8.26 €
206.50 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 8.26 €
Milk Touch Бальзам для губ з колагеном Glow Up Collagen Lip Balm
Milk TouchБальзам для губ з колагеном Glow Up Collagen Lip BalmДогляд для Губ
15 г, Berry Tart+2 розміри
14.88 €
99.20 € / 100 g
VT Cosmetics Плампер для губ зі спікулами Reedle Shot Lip Plumper Expert
VT CosmeticsПлампер для губ зі спікулами Reedle Shot Lip Plumper ExpertДогляд для Губ
4.3 г
16.92 €
13.51 €
337.75 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.03 €
10 відгуки
Tirtir Олія для догляду за губами My Glow Lip Oil
TirtirОлія для догляду за губами My Glow Lip OilДогляд для Губ
5.7 мл, Honey+3 розміри
8.63 €
143.83 € / 100 ml
1 відгуки
CARE:NEL Нічна маска для губ з гранатом Pomegranate Lip Night Mask
CARE:NELНічна маска для губ з гранатом Pomegranate Lip Night MaskДогляд для Губ
23 г+2 розміри
11.75 €
51.09 € / 100 g
5 відгуки
CARE:NEL Нічна маска для губ з лаймом Lime Lip Night Mask
CARE:NELНічна маска для губ з лаймом Lime Lip Night MaskДогляд для Губ
23 г+2 розміри
9.69 €
42.13 € / 100 g
Esfolio Бальзам для губ з екстрактом юдзу Pure Skin Coconut Yuja Lip Balm
EsfolioБальзам для губ з екстрактом юдзу Pure Skin Coconut Yuja Lip BalmДогляд для Губ
10 г
3.71 €
37.10 € / 100 g
1 відгуки
Belif Мультивітамінний бальзам для губ Super Knights - Multi Vitamin Lipcerin
BelifМультивітамінний бальзам для губ Super Knights - Multi Vitamin LipcerinДогляд для Губ
15 мл+1 розміри
20.30 €
135.33 € / 100 ml
1 відгуки
Belif Антивікова сироватка під очі Youth Creator - Age Knockdown Eye Serum
BelifАнтивікова сироватка під очі Youth Creator - Age Knockdown Eye SerumКреми для Очей
25 мл
46.00 €
32.20 €
128.80 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 32.20 €
2 відгуки
Round Lab Зволожуючий крем навколо очей 1025 Dokdo Eye Cream
Round LabЗволожуючий крем навколо очей 1025 Dokdo Eye CreamКреми для Очей
30 мл
12.50 €
41.67 € / 100 ml
2 відгуки
Some By Mi Бальзам для губ V10 Hyal Lip Sun Protector
Some By MiБальзам для губ V10 Hyal Lip Sun ProtectorДогляд для Губ
7 мл, Berry+2 розміри
6.64 €
94.86 € / 100 ml
16 відгуки
Farmstay Крем для зони навколо очей Calendula Relief Eye Cream
FarmstayКрем для зони навколо очей Calendula Relief Eye CreamКреми для Очей
50 мл
10.52 €
21.04 € / 100 ml
2 відгуки
Cu Skin Патчі для шкіри навколо очей CU: Vitamin U Hydro Gel Eye Patch
Cu SkinПатчі для шкіри навколо очей CU: Vitamin U Hydro Gel Eye PatchПатчі
110 г / 60 шт
47.79 €
43.45 € / 100 g
3 відгуки
Medipeel Гідрогелеві патчі від темних кіл з пептидами Hyaluron Dark Benone Peptide 9 Ampoule Eye Patch
Petitfee & Koelf Гідрогелеві патчі з колагеном та коензимом Q10 Collagen & Coq10 Hydrogel Eye Patch
Petitfee & Koelf Гідрогелеві патчі для очей Gold & Snail Hydrogel Eye Patch
Petitfee & KoelfГідрогелеві патчі для очей Gold & Snail Hydrogel Eye PatchПатчі
84 г / 60 шт
10.50 €
12.50 € / 100 g
13 відгуки
Petitfee & Koelf Гідрогелева маска для очей Chamomile Lightening Hydrogel Eye Mask
Petitfee & KoelfГідрогелева маска для очей Chamomile Lightening Hydrogel Eye MaskПатчі
84 г / 60 шт+1 розміри
11.24 €
13.38 € / 100 g
3 відгуки
Petitfee & Koelf Олія для губ Super Seed Lip Oil
Petitfee & KoelfОлія для губ Super Seed Lip OilДогляд для Губ
3 г+1 розміри
7.73 €
257.67 € / 100 g
2 відгуки
Petitfee & Koelf Патчі для очей Gold Hydrogel Eye Patch
Petitfee & KoelfПатчі для очей Gold Hydrogel Eye PatchПатчі
84 г / 60 шт
11.05 €
13.15 € / 100 g
20 відгуки
Petitfee & Koelf Патчі для очей Black Pearl & Gold Hydrogel Eye Patch
Petitfee & KoelfПатчі для очей Black Pearl & Gold Hydrogel Eye PatchПатчі
84 г / 60 шт
11.47 €
13.65 € / 100 g
73 відгуки
Mizon Гідрогелеві патчі з колагеном Collagen Eye Gel Patch
MizonГідрогелеві патчі з колагеном Collagen Eye Gel PatchПатчі
90 г / 60 шт
17.42 €
19.36 € / 100 g
2 відгуки

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Шкіра навколо очей і губ – найніжніша та найчутливіша на обличчі. Вона реагує буквально на все – втому, зміну погоди, нестачу вологи, дефіцит сну. Тому турбота про ниї має стати щоденною традицією без жодних компромісів ☝️ 

Продукти для догляду за очима та губами забезпечують комфортне нанесення, ефективне зволоження, дбайливу підтримку захисного бар’єра. І все це – без відчуття перевантаження. Така косметика допомагає зберігати шкіру навколо очей м’якою, гладенькою, доглянутою, а губи – ніжними та привабливими незалежно від сезону ❄️

Догляд за губами та шкірою навколо очей для делікатних зон

Засоби для догляду за шкірою делікатних зон створені з увагою до її особливостей – чутливості та ніжності. 

Переваги засобів:

  • глибоко зволожує та підтримує оптимальний гідробаланс;
  • допомагає запобігати передчасному старінню шкіри;
  • сприяє відновленню пружності та гладкості;
  • зміцнює природний захисний бар’єр;
  • захищає тонкий епідерміс від негативного впливу зовнішніх факторів;
  • дарує відчуття комфорту;
  • допомагає підтримувати доглянутий вигляд губ і шкіри навколо очей.

Збери свою маленьку колекцію засобів, із якими щоденний догляд стане ще приємнішим. Твоя шкіра точно оцінить таку турботу ✨

Різноманітність засобів для догляду за шкірою навколо очей і губ

На сайті Ksisters ти знайдеш усе, що допоможе зробити щоденний догляд ще приємнішим і комфортнішим. Для зони навколо очей ти можеш обрати: креми, сироватки та гідрогелеві патчі, а для губ — живильні бальзами, нічні маски й відновлювальні есенції 🛍

Завдяки різноманіттю косметики ти легко підбереш засоби для ранкової та вечірньої рутини. Комбінуй їх так, як комфортно саме тобі, зважаючи на потреби своєї шкіри, і насолоджуйся доглядом щодня ✨

Підбери догляд для губ і шкіри навколо очей

Засоби для догляду за очима та губами легко впишуться у твою щоденну рутину. Кілька простих кроків — і шкіра почуватиметься комфортно, а догляд стане ще приємнішим 🌹

Що додати до ранкової рутини?

  • підготуй обличчя за допомогою гелю та тонера;
  • за бажанням використай гідрогелеві патчі на 15–20 хвилин;
  • нанеси легку сироватку на зону навколо очей, а потім — свій улюблений засіб для обличчя;
  • заверши догляд кремом для повік і денним кремом для обличчя;
  • не забудь про живильний бальзам для губ 💋

Як потурбуватися про себе ввечері? 

  • ретельно змий макіяж і очисть шкіру;
  • нанеси сироватку;
  • використай крем для повік, а після нього — крем для обличчя;
  • заверши рутину відновлювальною есенцією або нічною маскою для губ ✨

І найголовніше, girls, — не поспішати. Нехай ці кілька хвилин стануть маленьким ритуалом турботи про себе, якого хочеться чекати щодня 💛

Догляд за губами та шкірою навколо очей для різних потреб

Кожна шкіра має свої особливості, тому важливо обирати догляд, який підходить саме тобі. У нашому асортименті ти знайдеш засоби для різних потреб — від щоденного зволоження до більш інтенсивного догляду ✨

Зверни увагу на корейські засоби, якщо хочеш додати більше комфорту шкірі, яка схильна до:

  • сухості та зневоднення;
  • лущення й відчуття сухості губ;
  • помітних темних кіл під очима;
  • ранкової набряклості;
  • перших мімічних зморшок;
  • підвищеної чутливості;
  • нестачі живлення та зволоження.

Головне – прислухайся до потреб своєї шкіри й обирай догляд, після якого вона почуватиметься комфортно 🥰 

Чому варто обирати догляд за очима та губами в Ksisters 

Коли справа доходить до догляду за найніжнішими зонами обличчя, хочеться бути впевненою у своєму виборі. Саме тому ми дбайливо підбираємо асортимент і співпрацюємо лише з перевіреними корейськими брендами 🤝

У Ksisters ти знайдеш оригінальну корейську косметику та ретельно відібраний асортимент K-beauty брендів. Ми гарантуємо швидку доставку по країнах ЄС, а також турботливу підтримку, яка завжди готова допомогти з вибором.

Знайди свій ідеальний догляд для губ і шкіри навколо очей ✨

Скористайся зручними фільтрами в каталозі, щоб легко знайти засоби, які відповідають потребам саме твоєї шкіри 🥰

Нехай щоденний догляд стане маленьким ритуалом турботи про себе, а ми із задоволенням допоможемо підібрати косметику, з якою шкірі буде комфортно 🫰

Підписуючись, я погоджуюся з умовами