Подарунок при покупці від 60 €
Потреби Шкіри:

Тьмяна Шкіра

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Abib Патчі для очей Collagen Eye Patch Jericho Rose Jelly
AbibПатчі для очей Collagen Eye Patch Jericho Rose JellyПатчі
90 г / 60 шт
12.74 €
14.16 € / 100 g
23 відгуки
Biodance Патчі для повік з полінуклеотидами та ікрою Caviar PDRN Eye Patches
Medipeel Крем-бустер для шкіри навколо очей з ретиналем Retinal NMN Bounce Shot Eye Cream
Centellian24 Крем-бустер для шкіри навколо очей з полінуклеотидами 360º Shot PDRN Lifting Eye Cream
Some By Mi Крем для шкіри навколо очей Retinol Intense Advanced Triple Action Eye Cream
Some By MiКрем для шкіри навколо очей Retinol Intense Advanced Triple Action Eye CreamКреми для Очей
30 мл
14.99 €
49.97 € / 100 ml
33 відгуки
VT Cosmetics Ліфтинг-крем для повік зі спікулами Reedle Shot Lifting Eye Cream
VT CosmeticsЛіфтинг-крем для повік зі спікулами Reedle Shot Lifting Eye CreamКреми для Очей
15 мл
29.96 €
199.73 € / 100 ml
14 відгуки
Village 11 Factory Сироватка для шкіри навколо очей Hydro Boost Caffeine Eye Serum
Village 11 FactoryСироватка для шкіри навколо очей Hydro Boost Caffeine Eye SerumКреми для Очей
10 мл
18.78 €
187.80 € / 100 ml
1 відгуки
The Saem Стік для шкіри навколо очей Iceland Hydrating Eye Stick
The SaemСтік для шкіри навколо очей Iceland Hydrating Eye StickКреми для Очей
11 г
13.70 €
124.55 € / 100 g
81 відгуки
Medipeel Зволожуючі гідрогелеві патчі з пептидами Hyaluron Aqua Peptide 9 Ampoule Eye Patch
CKD Патчі потрійної дії зі спікулами та вітаміном С Vita C Teca Triple Blemish Patch
UIQ Патчі для повік від темних плям з вітаміном С Biome Vita C Dark Circle Eye Patch
Numbuzin Крем для повік з ретинолом No.9 NAD+ Retinol Volumetox Eye Cream
NumbuzinКрем для повік з ретинолом No.9 NAD+ Retinol Volumetox Eye CreamКреми для Очей
10 мл
15.99 €
159.90 € / 100 ml
1 відгуки
Abib Роликовий крем для шкіри навколо очей з ретиналем Retinal Eye Serum Lifting Roller
Medipeel Гідрогелеві патчі з центелою азіатською та пептидами Hyaluron Cica Peptide 9 Ampoule Eye Patch
MedipeelГідрогелеві патчі з центелою азіатською та пептидами Hyaluron Cica Peptide 9 Ampoule Eye PatchПатчі
1.6 г * 60 шт
26.86 €
13.17 €
13.72 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.89 €
3 відгуки
VT Cosmetics Висвітлюючий крем для повік з вітаміном С Reedle Shot Vita-Light Eye Cream
Fraijour Капсульний крем для шкіри навколо очей з медом і екстрактом юдзу Yuzu Honey Capsule Eye Cream
Celimax Крем для повік з екстрактом плодів ноні The Real Noni Ultimate Eye Cream
CelimaxКрем для повік з екстрактом плодів ноні The Real Noni Ultimate Eye CreamКреми для Очей
20 мл
12.74 €
63.70 € / 100 ml
2 відгуки
Petitfee & Koelf Маска для очей Agave Cooling Hydrogel Eye Mask
Petitfee & KoelfМаска для очей Agave Cooling Hydrogel Eye MaskПатчі
84 г / 60 шт
10.80 €
12.86 € / 100 g
14 відгуки
COSRX Крем для шкіри навколо очей Advanced Snail Peptide Eye Cream
COSRXКрем для шкіри навколо очей Advanced Snail Peptide Eye CreamКреми для Очей
25 мл
17.24 €
68.96 € / 100 ml
13 відгуки
APLB Крем для повік з глутатіоном та ніацинамідом Glutathione Niacinamide Eye Cream
Centellian24 Патчі для шкіри навколо очей з полінуклеотидами 360º Shot PDRN Glowing Eye Patch
Petitfee & Koelf Гідрогелева маска для області навколо очей з екстрактом перлів та лавандою Aura Quartz Hydrogel Eye Zone Mask Iridescent Lavender
Numbuzin Патчі під очі з колагеном No.9 NAD+ Collagen Under Eye Patches
NumbuzinПатчі під очі з колагеном No.9 NAD+ Collagen Under Eye PatchesПатчі
40 г / 10 шт
10.91 €
27.27 € / 100 g
2 відгуки
Mary & May Гіпоалергенний функціональний крем під очі Tranexamic Acid + Glutathion Eye Cream
Mary & MayГіпоалергенний функціональний крем під очі Tranexamic Acid + Glutathion Eye CreamКреми для Очей
30 г
16.46 €
7.37 €
24.57 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 7.37 €
25 відгуки
Numbuzin Крем для шкіри навколо очей з ретиналем No.9 NAD+ Retinal Volumetox Eye Cream
Differ & Deeper Крем для шкіри навколо очей Luminous Brightening Eye Cream
By Juccy Крем для шкіри навколо очей з аґрусом Gooseberry Dark Circle Brightening Eye Cream
Belif Гель для шкіри навколо очей Aqua Bomb Eye Gel
BelifГель для шкіри навколо очей Aqua Bomb Eye GelКреми для Очей
15 мл
30.14 €
16.06 €
107.07 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.49 €
Medipeel Крем для шкіри навколо очей Cell Toxing Dermajours Repair Eye Cream
MedipeelКрем для шкіри навколо очей Cell Toxing Dermajours Repair Eye CreamКреми для Очей
30 мл
23.25 €
77.50 € / 100 ml
3 відгуки

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Шкіра навколо очей і губ – найніжніша та найчутливіша на обличчі. Вона реагує буквально на все – втому, зміну погоди, нестачу вологи, дефіцит сну. Тому турбота про ниї має стати щоденною традицією без жодних компромісів ☝️ 

Продукти для догляду за очима та губами забезпечують комфортне нанесення, ефективне зволоження, дбайливу підтримку захисного бар’єра. І все це – без відчуття перевантаження. Така косметика допомагає зберігати шкіру навколо очей м’якою, гладенькою, доглянутою, а губи – ніжними та привабливими незалежно від сезону ❄️

Догляд за губами та шкірою навколо очей для делікатних зон

Засоби для догляду за шкірою делікатних зон створені з увагою до її особливостей – чутливості та ніжності. 

Переваги засобів:

  • глибоко зволожує та підтримує оптимальний гідробаланс;
  • допомагає запобігати передчасному старінню шкіри;
  • сприяє відновленню пружності та гладкості;
  • зміцнює природний захисний бар’єр;
  • захищає тонкий епідерміс від негативного впливу зовнішніх факторів;
  • дарує відчуття комфорту;
  • допомагає підтримувати доглянутий вигляд губ і шкіри навколо очей.

Збери свою маленьку колекцію засобів, із якими щоденний догляд стане ще приємнішим. Твоя шкіра точно оцінить таку турботу ✨

Різноманітність засобів для догляду за шкірою навколо очей і губ

На сайті Ksisters ти знайдеш усе, що допоможе зробити щоденний догляд ще приємнішим і комфортнішим. Для зони навколо очей ти можеш обрати: креми, сироватки та гідрогелеві патчі, а для губ — живильні бальзами, нічні маски й відновлювальні есенції 🛍

Завдяки різноманіттю косметики ти легко підбереш засоби для ранкової та вечірньої рутини. Комбінуй їх так, як комфортно саме тобі, зважаючи на потреби своєї шкіри, і насолоджуйся доглядом щодня ✨

Підбери догляд для губ і шкіри навколо очей

Засоби для догляду за очима та губами легко впишуться у твою щоденну рутину. Кілька простих кроків — і шкіра почуватиметься комфортно, а догляд стане ще приємнішим 🌹

Що додати до ранкової рутини?

  • підготуй обличчя за допомогою гелю та тонера;
  • за бажанням використай гідрогелеві патчі на 15–20 хвилин;
  • нанеси легку сироватку на зону навколо очей, а потім — свій улюблений засіб для обличчя;
  • заверши догляд кремом для повік і денним кремом для обличчя;
  • не забудь про живильний бальзам для губ 💋

Як потурбуватися про себе ввечері? 

  • ретельно змий макіяж і очисть шкіру;
  • нанеси сироватку;
  • використай крем для повік, а після нього — крем для обличчя;
  • заверши рутину відновлювальною есенцією або нічною маскою для губ ✨

І найголовніше, girls, — не поспішати. Нехай ці кілька хвилин стануть маленьким ритуалом турботи про себе, якого хочеться чекати щодня 💛

Догляд за губами та шкірою навколо очей для різних потреб

Кожна шкіра має свої особливості, тому важливо обирати догляд, який підходить саме тобі. У нашому асортименті ти знайдеш засоби для різних потреб — від щоденного зволоження до більш інтенсивного догляду ✨

Зверни увагу на корейські засоби, якщо хочеш додати більше комфорту шкірі, яка схильна до:

  • сухості та зневоднення;
  • лущення й відчуття сухості губ;
  • помітних темних кіл під очима;
  • ранкової набряклості;
  • перших мімічних зморшок;
  • підвищеної чутливості;
  • нестачі живлення та зволоження.

Головне – прислухайся до потреб своєї шкіри й обирай догляд, після якого вона почуватиметься комфортно 🥰 

Чому варто обирати догляд за очима та губами в Ksisters 

Коли справа доходить до догляду за найніжнішими зонами обличчя, хочеться бути впевненою у своєму виборі. Саме тому ми дбайливо підбираємо асортимент і співпрацюємо лише з перевіреними корейськими брендами 🤝

У Ksisters ти знайдеш оригінальну корейську косметику та ретельно відібраний асортимент K-beauty брендів. Ми гарантуємо швидку доставку по країнах ЄС, а також турботливу підтримку, яка завжди готова допомогти з вибором.

Знайди свій ідеальний догляд для губ і шкіри навколо очей ✨

Скористайся зручними фільтрами в каталозі, щоб легко знайти засоби, які відповідають потребам саме твоєї шкіри 🥰

Нехай щоденний догляд стане маленьким ритуалом турботи про себе, а ми із задоволенням допоможемо підібрати косметику, з якою шкірі буде комфортно 🫰

Підписуючись, я погоджуюся з умовами