ВерхТонік дуже розкішний і поживний. Мені особливо подобається використовувати його після очищення, тому що моя шкіра одразу стає м’якшою та зволоженішою. Консистенція приємна і не надто важка. Читати далі
Найкращий тонерЦе вже моя третя пляшечка, і я використовую її щоранку та щовечора. Формула ідеальна, вона чудово відчувається на шкірі та легко вписується в мій щоденний розпорядок. Вона також чудово підхоЧитати далі