Ідеально!Хороший праймер. Консистенція легка, а при нанесенні на обличчя вирівнює шкіру. Не злипається і не відчуває себе важким на моєму обличчі.
На жаль, єдиним недоліком є те, що продукт трохи розЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу