Гарний кремВін нічим не пахне, що особисто мене влаштовує. Консистенція легка та приємна, швидко вбирається. Відчувається добре зволоженість.
Обов'язково спробую інші різновиди. Чудове співвідношення цЧитати далі
Світло, чудовоЦей крем дуже легко вбирається і не залишає товстого шару на шкірі. Ви можете одразу відчути зволоження. Найкращий крем для будь-якої пори року. Я купую його знову і знову.
Гарний кремВін нічим не пахне, що особисто мене влаштовує. Консистенція легка та приємна, швидко вбирається. Відчувається добре зволоженість.
Обов'язково спробую інші різновиди. Чудове співвідношення цЧитати далі
Світло, чудовоЦей крем дуже легко вбирається і не залишає товстого шару на шкірі. Ви можете одразу відчути зволоження. Найкращий крем для будь-якої пори року. Я купую його знову і знову.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу