Чудова сироваткаМені дуже подобається ця сироватка! Текстура рідка, але трохи густіша. Моя шкіра добре її вбирає, і вона не залишає відчуття липкості на обличчі. Оскільки об'єм пляшечки 50 мл, її вистачає дЧитати далі
Чудова сироваткаМені дуже подобається ця сироватка! Текстура рідка, але трохи густіша. Моя шкіра добре її вбирає, і вона не залишає відчуття липкості на обличчі. Оскільки об'єм пляшечки 50 мл, її вистачає дЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу