Дуже добре, купив би ще разЦей крем чудовий, особливо для шкіри, схильної до акне. Він дуже зволожує, не липкий і приємний на дотик. Він трохи густіший за інші, що мені насправді дуже подобається.
Дуже добре, купив би ще разЦей крем чудовий, особливо для шкіри, схильної до акне. Він дуже зволожує, не липкий і приємний на дотик. Він трохи густіший за інші, що мені насправді дуже подобається.