Гарний кремУ мене суха шкіра, і крем добре справляється. Консистенція десь між кремом і гелем, колір коричневий. Він залишає на шкірі блиск і швидко вбирається.
ВауЯ користуюся цим кремом вже більше місяця, і мої пори стали менш помітними. Моя двоюрідна сестра одразу ж запитала мене про цей продукт і сама купила його.
Гарний кремУ мене суха шкіра, і крем добре справляється. Консистенція десь між кремом і гелем, колір коричневий. Він залишає на шкірі блиск і швидко вбирається.