Needly Mild Cleansing Gel у подарунок до замовлень від 60 €

Торкнися і потримай, щоб збільшитиНаведи, щоб збільшити

Торкнися і потримай, щоб збільшитиНаведи, щоб збільшити

Торкнися і потримай, щоб збільшитиНаведи, щоб збільшити

Торкнися і потримай, щоб збільшитиНаведи, щоб збільшити
TOCOBOМаска для губ з ефектом об'єму Collagen Boosting Lip Mask
14.14 € з ПДВ
Об'єм: 20 мл | 70.70 € / 100 ml, з ПДВ
Об'єм: 20 мл
14.14 € з ПДВ
Оплата і Доставка
- Карткою на сайті (під час оформлення замовлення)
- Apple Pay
- Google Pay
- PayPal
- Передплата, банківський переказ
- При отриманні - 3.95 €
🚛 Ksisters SCS: вище 35 € безкоштовно, до 35 € - 2 €. До 1 робочого дня.
🚛 Кур’єр DPD: вище 45 € безкоштовно, до 45 € - 3.45 €. До 3-х робочих днів.🚛 Кур’єр Österreichische Post: вище 45 € безкоштовно, до 45 € - 4.45 €. До 3-х робочих днів.
🚛 Кур’єр GLS: вище 45 € безкоштовно, до 45 € - 3.45 €. До 2-х робочих днів.
На Ksisters ти можеш сплатити своє замовлення такими способами:
Опис
Ще більше пружності твоїм губам подарує Collagen Boosting Lip Mask 💪
Маска від TOCOBO містить комплекс поживних компонентів та колаген, який візуально посилює тургор ніжної шкіри на вустах 🤩
Дія засобу:
- насичує вологою та живить;
- запобігає надмірному випаровуванню вологи, сухості та лущенню;
- візуально вирівнює текстуру і покращує тон шкіри на губах 💋
Серед інгредієнтів продукту – оливкова олія, що робить шкіру більш м'якою і гладенькою 🫒
Гідролізований колаген у складі допомагає зробити губи більш об’ємними на вигляд 😊
Використовуй маску як нічний догляд, щоб на ранок насолоджуватися м'якістю та зволоженістю своїх губ 🌙
Склад
Виробник може змінювати склад, дизайн упаковки та характеристики товару без попередження. Актуальний перелік інгредієнтів завжди вказаний на упаковці продукту. Ми прагнемо надавати точну інформацію та актуальні фото, але товар може трохи відрізнятися від зображення на сайті.
Як використовувати
Використовуй шпатель, щоб взяти достатню кількість засобу та нанести його на губи, рівномірно розподіливши маску по всій поверхні.
Перед першим використанням рекомендуємо провести тест на алергію. Дізнайся, як правильно зробити патч-тест🙂
Ще більше пружності твоїм губам подарує Collagen Boosting Lip Mask 💪
Маска від TOCOBO містить комплекс поживних компонентів та колаген, який візуально посилює тургор ніжної шкіри на вустах 🤩
Дія засобу:
- насичує вологою та живить;
- запобігає надмірному випаровуванню вологи, сухості та лущенню;
- візуально вирівнює текстуру і покращує тон шкіри на губах 💋
Серед інгредієнтів продукту – оливкова олія, що робить шкіру більш м'якою і гладенькою 🫒
Гідролізований колаген у складі допомагає зробити губи більш об’ємними на вигляд 😊
Використовуй маску як нічний догляд, щоб на ранок насолоджуватися м'якістю та зволоженістю своїх губ 🌙
Може, ще щось?
Тобі сподобається
- FrudiaКрем для губ з кокосом Coconut Honey Salve Lip CreamДогляд для Губ10 г4.09 €40.90 € / 100 g16 відгуки
- ArenciaКолагенова маска для губ з екстатом меду Honey Glazed Collagen Lip MaskДогляд для Губ15 г19.63 €130.87 € / 100 g1 відгукиTOCOBOОхолоджуюча маска для губ з м'ятою Mint Cooling Lip MaskДогляд для Губ20 мл14.16 €70.80 € / 100 ml1 відгуки
- NooniНабір олій для догляду за губами Apple Seed Lip Oil SetДогляд для Губ4 г * 2 шт, Appleberry, Applecherry+1 розміри19.43 €242.88 € / 100 gNooniВеганська маска для губ Vegan Lip MaskДогляд для Губ12 г, Appleberry+1 розміри12.05 €100.42 € / 100 g
- NooniОлія для догляду за губами Korean Lip OilДогляд для Губ3.7 мл, Appleberry+8 розміри12.73 €318.25 € / 100 mlCARE:NELНічна маска для губ з лаймом Lime Lip Night MaskДогляд для Губ23 г+2 розміри9.50 €41.30 € / 100 g
- TOCOBOМаска-скраб для губ з лимонним цукром Lemon Sugar Scrub Lip MaskДогляд для Губ20 мл10.77 €53.85 € / 100 mlMilk TouchБальзам для губ з колагеном Glow Up Collagen Lip BalmДогляд для Губ15 г, Berry Tart+2 розміри14.88 €99.20 € / 100 g
- COSRXЦукровий скраб для губ з медом Full Fit Honey Sugar Lip ScrubДогляд для Губ20 г21.19 €105.95 € / 100 g2 відгукиBelifВітамінний бальзам для губ з екстрактом ягід Super Knights - Berry Tinted LipcerinДогляд для Губ15 мл20.91 €139.40 € / 100 ml
- VT CosmeticsПлампер для губ з мікроголками Reedle Shot Lip Plumper BeginnerДогляд для Губ4.3 г7.21 €180.25 € / 100 g2 відгуки
- TirtirОлія для догляду за губами My Glow Lip OilДогляд для Губ5.7 мл, Honey+3 розміри8.63 €143.83 € / 100 ml1 відгукиA'pieuМаска для губ з медом і молоком Honey & Milk Daily Lip MaskДогляд для Губ6 г, Bery+2 розміри8.92 €148.67 € / 100 g
- BelifМультивітамінний бальзам для губ Super Knights - Multi Vitamin LipcerinДогляд для Губ15 мл+1 розміри20.30 €135.33 € / 100 ml1 відгукиAbibМаска для губ з полінуклеотидами PDRN Collagen Lip Mask Glazed JellyДогляд для Губ11 г15.77 €143.36 € / 100 g9 відгуки
- BelifБальзам для губ з м'ятою Super Knights - Mint Plumper LipcerinДогляд для Губ15 мл20.91 €139.40 € / 100 mlTony MolyІнтенсивний бальзам для губ з екстрактом равлика і золотом Intense Care Gold 24K Snail Lip TreatmentДогляд для Губ10 г12.78 €127.80 € / 100 g
- VT CosmeticsПлампер для губ зі спікулами Reedle Shot Lip Plumper ExpertДогляд для Губ4.3 г15.90 €397.50 € / 100 g10 відгукиSkinfoodСкраб для губ з авокадо і цукром Avocado & Sugar Lip ScrubДогляд для Губ14 г8.86 €63.29 € / 100 g1 відгуки
- MedipeelНічна маска для губ з полінуклеотидами та фітоекзосомами Phyto EX PDRN Melting Glow Lip Sleeping MaskДогляд для Губ11 г16.59 €150.82 € / 100 gSome By MiБальзам для губ V10 Hyal Lip Sun ProtectorДогляд для Губ7 мл, Berry+2 розміри6.62 €94.57 € / 100 ml16 відгуки
- FrudiaКрем для губ з кокосом Coconut Honey Salve Lip CreamДогляд для Губ10 г4.09 €40.90 € / 100 g16 відгуки
- ArenciaКолагенова маска для губ з екстатом меду Honey Glazed Collagen Lip MaskДогляд для Губ15 г19.63 €130.87 € / 100 g1 відгукиTOCOBOОхолоджуюча маска для губ з м'ятою Mint Cooling Lip MaskДогляд для Губ20 мл14.16 €70.80 € / 100 ml1 відгуки


























