Needly Mild Cleansing Gel у подарунок до замовлень від 60 €

UIQПеди для обличчя Biome Remedy Pore Reset Cooling Pad
17.21 € з ПДВ
Об'єм: 180 мл / 80 шт | 9.56 € / 100 ml, з ПДВ
Об'єм: 180 мл / 80 шт
17.21 € з ПДВ
Оплата і Доставка
- Карткою на сайті (під час оформлення замовлення)
- Apple Pay
- Google Pay
- PayPal
- Передплата, банківський переказ
- При отриманні - 3.95 €
🚛 Ksisters SCS: вище 35 € безкоштовно, до 35 € - 2 €. До 1 робочого дня.
🚛 Кур’єр DPD: вище 45 € безкоштовно, до 45 € - 3.45 €. До 3-х робочих днів.🚛 Кур’єр Österreichische Post: вище 45 € безкоштовно, до 45 € - 4.45 €. До 3-х робочих днів.
🚛 Кур’єр GLS: вище 45 € безкоштовно, до 45 € - 3.45 €. До 2-х робочих днів.
На Ksisters ти можеш сплатити своє замовлення такими способами:
Опис
Засіб, який подбає про чутливу шкіру і має чудовий охолоджуючий ефект – Biome Remedy Pore Reset Cooling Pad 🌬️
Педи від UIQ візуально звужують пори, зменшують дискомфорт при сухості або недосконалостях, а також сприяють оновленню шкірного покриву 🌱
Дія продукту:
- відмінно зволожує і насичує поживними мікроелементами;
- запобігає надмірному випаровуванню вологи;
- полегшує неприємні відчуття;
- має візуальний ліфтинг-ефект 🥰
Формула есенції, якою просочені педи, містить суміш пантенолу, алантоїну та ніацинаміду, відомих своїми заспокійливими, освітлюючими та доглядовими властивостями 🤗
Засіб миттєво охолоджує обличчя і дарує відчуття комфорту ❤️
Склад
Інші інгредієнти:
Water (Aqua)MethylpropanediolDipropylene GlycolGlycerinHydroxyacetophenoneCaprylyl GlycolPolyglyceryl-10 Laurate1,2-HexanediolMethyl Diisopropyl PropionamidePanthenol
Виробник може змінювати склад, дизайн упаковки та характеристики товару без попередження. Актуальний перелік інгредієнтів завжди вказаний на упаковці продукту. Ми прагнемо надавати точну інформацію та актуальні фото, але товар може трохи відрізнятися від зображення на сайті.
Як використовувати
Приклади пед на зону, яка потребує заспокоєння, зніми за 5–10 хвилин, а залишки есенції м'яко розподіли по шкірі до повного вбрання.
Перед першим використанням рекомендуємо провести тест на алергію. Дізнайся, як правильно зробити патч-тест🙂
Засіб, який подбає про чутливу шкіру і має чудовий охолоджуючий ефект – Biome Remedy Pore Reset Cooling Pad 🌬️
Педи від UIQ візуально звужують пори, зменшують дискомфорт при сухості або недосконалостях, а також сприяють оновленню шкірного покриву 🌱
Дія продукту:
- відмінно зволожує і насичує поживними мікроелементами;
- запобігає надмірному випаровуванню вологи;
- полегшує неприємні відчуття;
- має візуальний ліфтинг-ефект 🥰
Формула есенції, якою просочені педи, містить суміш пантенолу, алантоїну та ніацинаміду, відомих своїми заспокійливими, освітлюючими та доглядовими властивостями 🤗
Засіб миттєво охолоджує обличчя і дарує відчуття комфорту ❤️
Може, ще щось?
Тобі сподобається
- ArocellЗаспокійливі педи для обличчя Hyal B5 Soothing PadsПеди120 мл / 70 шт+1 розміри25.26 €18.95 €15.79 € / 100 mlНайнижча ціна за останні 30 днів: 18.95 €BiodanceЗволожуючі тонер-педи для обличчя Cera-nol Gel Toner PadsПеди60 шт18.02 €12.87 € / 100 g3 відгуки
- MisshaТонер пади для зволоження шкіри Super Aqua Ultra Hyalron Toner PadsПеди180 г / 80 шт23.58 €13.10 € / 100 g1 відгукиFrudiaОсвітлюючі тонер-педи для обличчя Citrus Brightening Toning PadПеди210 мл / 70 шт+1 розміри16.79 €8.00 € / 100 ml
- NightingaleПеди для обличчя з екстрактом чайного дерева Tea Tree Calming PadПеди165 мл / 60 шт22.53 €13.65 € / 100 mlDear, KlairsОсвіжаючі педи для обличчя з вітамінами Freshly Juiced Vitamin Skin Prep PadsПеди290 мл / 80 шт13.83 €4.77 € / 100 ml1 відгуки
- P.CALMТонер-пади для обличчя Barrier Cycle Toner PadПеди160 мл / 60 шт29.10 €17.46 €10.91 € / 100 mlНайнижча ціна за останні 30 днів: 17.46 €COSRXПеди для обличчя One Step Original Tone Clarifying Moisture PadПеди230 мл / 100 шт24.90 €10.83 € / 100 ml
- COSRXПеди для обличчя One Step Original Clear Skin Calming PadПеди280 мл / 100 шт26.57 €9.49 € / 100 mlDr. CeuracleЗаспокійливі педи для обличчя PLC Calming Solution PadПеди220 мл / 130 шт19.27 €8.76 € / 100 ml1 відгуки
- Banila CoЗволожуючі тонер-педи Clean It Zero Pink Hydration Toner PadПеди235 мл / 70 шт15.18 €6.46 € / 100 ml
- I'm fromТонер-педи для обличчя з екстрактом рису Rice Toner PadПеди140 мл21.88 €18.60 €13.29 € / 100 mlНайнижча ціна за останні 30 днів: 18.60 €
- Dr. AltheaЗаспокійливі педи для обличчя Stretchfit Calming PadПеди250 г / 50 шт14.36 €5.74 € / 100 gVT CosmeticsТонер-педи для обличчя AZ Care Toner PadПеди180 мл / 60 шт+1 розміри19.93 €11.07 € / 100 ml
- By WishtrendЗаспокійливі тонер-педи з зеленим чаєм та керамідами Green Tea & Ceramide Calming Toner PadПеди190 мл / 70 шт17.47 €9.19 € / 100 ml1 відгукиMizonЗволожуючі та заспокійливі пілінг-диски Pore Fresh Peeling Toner PadПеди130 мл19.61 €15.08 € / 100 ml3 відгуки
- RawquestТонер-педи заспокійливі з ехінацеєю Echinacea Calming Moisture Toner PadПеди190 мл20.39 €16.31 €8.58 € / 100 mlНайнижча ціна за останні 30 днів: 16.31 €LUVUMЗаспокійливі педи для обличчя з центеллою Calming Repair Cica Spot PadПеди120 мл / 60 шт23.63 €19.69 € / 100 ml
- NacificТонер-педи для обличчя з ніацинамідом і фітокомпонентами Phyto Niacin Brightening Toner PadПеди165 мл / 80 шт15.39 €9.33 € / 100 mlAbibПеди для обличчя з глутатіоном Glutathiosome Dark Spot Pad Vita TouchПеди250 мл / 70 шт+1 розміри19.36 €7.74 € / 100 ml2 відгуки
- GenabelleПеди для обличчя Melacare Jelly Touch Dual PadПеди120 мл / 60 шт29.41 €25.00 €20.83 € / 100 mlНайнижча ціна за останні 30 днів: 25.00 €APLBТонер-педи з глутатіоном та ніацинамідом Glutathione Niacinamide Toner PadПеди100 мл13.68 €13.68 € / 100 ml4 відгуки
- ArocellЗаспокійливі педи для обличчя Hyal B5 Soothing PadsПеди120 мл / 70 шт+1 розміри25.26 €18.95 €15.79 € / 100 mlНайнижча ціна за останні 30 днів: 18.95 €BiodanceЗволожуючі тонер-педи для обличчя Cera-nol Gel Toner PadsПеди60 шт18.02 €12.87 € / 100 g3 відгуки
- MisshaТонер пади для зволоження шкіри Super Aqua Ultra Hyalron Toner PadsПеди180 г / 80 шт23.58 €13.10 € / 100 g1 відгукиFrudiaОсвітлюючі тонер-педи для обличчя Citrus Brightening Toning PadПеди210 мл / 70 шт+1 розміри16.79 €8.00 € / 100 ml
























