очищаюча олія Тепер я використовую очищаючу олію щодня і можу повідомити лише про позитивні моменти.
Він легко розподіляється, приємний і легкий на шкірі! Можу тільки рекомендувати
Чудовий крем.У мене чутлива шкіра, і я використовую цей крем як нічний крем, як останній крок. Вранці моя шкіра виглядає дуже доглянутою та м’якою на дотик. Я дуже задоволена продуктом. Консистенція легкЧитати далі
Гарний кремУ мене суха шкіра, і крем добре справляється. Консистенція десь між кремом і гелем, колір коричневий. Він залишає на шкірі блиск і швидко вбирається.
очищаюча олія Тепер я використовую очищаючу олію щодня і можу повідомити лише про позитивні моменти.
Він легко розподіляється, приємний і легкий на шкірі! Можу тільки рекомендувати