Гарний кремУ мене суха шкіра, і крем добре справляється. Консистенція десь між кремом і гелем, колір коричневий. Він залишає на шкірі блиск і швидко вбирається.
Чудовий крем.У мене чутлива шкіра, і я використовую цей крем як нічний крем, як останній крок. Вранці моя шкіра виглядає дуже доглянутою та м’якою на дотик. Я дуже задоволена продуктом. Консистенція легкЧитати далі
Гарний кремУ мене суха шкіра, і крем добре справляється. Консистенція десь між кремом і гелем, колір коричневий. Він залишає на шкірі блиск і швидко вбирається.
Чудовий крем.У мене чутлива шкіра, і я використовую цей крем як нічний крем, як останній крок. Вранці моя шкіра виглядає дуже доглянутою та м’якою на дотик. Я дуже задоволена продуктом. Консистенція легкЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу