Гарний кремУ мене суха шкіра, і крем добре справляється. Консистенція десь між кремом і гелем, колір коричневий. Він залишає на шкірі блиск і швидко вбирається.
Гарний кремУ мене суха шкіра, і крем добре справляється. Консистенція десь між кремом і гелем, колір коричневий. Він залишає на шкірі блиск і швидко вбирається.