Подарунок при покупці від 60 €
Інгредієнти:

Екстракт Рису

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
AXIS-Y Сироватка для обличчя Dark Spot Correcting Glow Serum
AXIS-YСироватка для обличчя Dark Spot Correcting Glow SerumСироватки
50 мл
12.30 €
24.60 € / 100 ml
253 відгуки
I'm from Тонер-педи для обличчя з екстрактом рису Rice Toner Pad
I'm fromТонер-педи для обличчя з екстрактом рису Rice Toner PadПеди
140 мл
21.88 €
18.60 €
13.29 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 18.60 €
Arencia Очищувальний засіб для обличчя Fresh Rosehip Rice Mochi Cleanser
Beauty of Joseon Сонцезахисний крем для обличчя Relief Sun Rice + Probiotics
Beauty of JoseonСонцезахисний крем для обличчя Relief Sun Rice + ProbioticsСанскрін 🔆
50 мл
12.63 €
25.26 € / 100 ml
717 відгуки
Kwailnara Висвітлюючий крем з екстрактом рису Brightening Milk Rice Cream
KwailnaraВисвітлюючий крем з екстрактом рису Brightening Milk Rice CreamКреми
100 мл
16.51 €
12.38 €
12.38 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.38 €
SEOUL 1988 Есенція з муцином равлика і рисом Essence : Snail Mucin 97% + Rice
SEOUL 1988 Крем з муцином равлика 93% і екстрактом рису Cream : Snail Mucin 93% + Rice
kkul Маска для обличчя з екстрактом рису Relaxation Station Rice Sheet Mask
kkulМаска для обличчя з екстрактом рису Relaxation Station Rice Sheet MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.25 €
5.00 € / 100 ml
16 відгуки
Tirtir Ензимний бальзам для вмивання Hydro Boost Enzyme Cleansing Balm
TirtirЕнзимний бальзам для вмивання Hydro Boost Enzyme Cleansing BalmБальми
120 мл+1 розміри
20.77 €
17.31 € / 100 ml
1 відгуки
Beauty of Joseon Зволожуючий крем для обличчя Dynasty Cream
Beauty of JoseonЗволожуючий крем для обличчя Dynasty CreamКреми
100 мл+1 розміри
26.00 €
26.00 € / 100 ml
165 відгуки
COSRX Нічна живильна маска для обличчя Ultimate Nourishing Rice Overnight Spa Mask
PO:DL Гідрогелева маска з глутатіоном і екстрактом рису Rice Glutathione Hydromask
PO:DLГідрогелева маска з глутатіоном і екстрактом рису Rice Glutathione HydromaskКолагенові Маски
38 г / 1 шт
5.95 €
4.17 €
10.97 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 4.17 €
Coxir Міст для обличчя Brown Rice Niacinamide Peeling Mist
CoxirМіст для обличчя Brown Rice Niacinamide Peeling MistПілінги
80 мл
18.76 €
8.23 €
10.29 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 7.95 €
Skinfood Освітлюючі педи для обличчя з екстрактом рису Rice Brightening Pad
Nacific Педи для обличчя з колагеном і пептидами Rice Pepta Collagen Jelly Pad
Mizon Тонер для обличчя з рисовою водою Rice Water Milky Glow Toner
Orjena Очищуюча пінка для обличчя з рисом Smile Day Cleansing Foam Rice
SEOUL 1988 Крем з ретинолом і ферментами рису Cream : Retinal Liposome 1% + Fermented Rice
Kwailnara Висвітлюючий тонер з екстрактом рису Brightening Milk Rice Essence Toner
NINE LESS Тонер з рисом і транексамовою кислотою Mela-Pro Rice & TXA Toner
Coxir Маска для обличчя Black Rice TXA Pore Purifying Mask
CoxirМаска для обличчя Black Rice TXA Pore Purifying MaskЗмивні Маски
50 мл
13.12 €
26.24 € / 100 ml
Neogen Інтенсивно відновлююча ферментована сироватка Dermalogy Real Ferment Micro Serum
Neogen Есенція зволожуюча з біфідобактеріями Dermalogy Real Ferment Micro Essence
House of HUR Педи для обличчя Brightening Skin Prep Essence Pad
House of HURПеди для обличчя Brightening Skin Prep Essence PadЕсенції
140 мл / 70 шт
16.94 €
12.10 € / 100 ml
1 відгуки
ANUA Сироватка для обличчя 7 Rice Ceramide Hydrating Barrier Serum
Немає в наявності
Thank You Farmer Тонер для обличчя Rice Pure Essential Toner
Немає в наявності
Dr. Ceuracle Маска для обличчя з екстрактом рису Ganghwa Rice Granule Pack
Немає в наявності

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Підписуючись, я погоджуюся з умовами