Free gift for orders over 60 €
Concern:

Hair Dryness

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Elizavecca Collagen Ceramide Coating Protein Treatment Cer-100 Premium
ElizaveccaCollagen Ceramide Coating Protein Treatment Cer-100 PremiumMasks
100 ml
6.55 €
6.55 € / 100 ml
160 reviews
La'dor Moisture Balancing Conditioner
La'dorMoisture Balancing ConditionerConditioners
530 ml+1 sizes
14.50 €
10.96 €
2.07 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 10.57 €
24 reviews
Some By Mi Cica Peptide Anti Hair Loss Derma Scalp Tonic
Some By MiCica Peptide Anti Hair Loss Derma Scalp TonicMists
150 ml
14.90 €
9.93 € / 100 ml
33 reviews
Daeng Gi Meo Ri Professional Honey Therapy Plus Set
Daeng Gi Meo RiProfessional Honey Therapy Plus SetSets
400 ml, 400 ml, 400 ml
68.99 €
48.29 €
4.02 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 48.29 €
Medicube Rosemary PDRN Hair&Scalp Conditioner
MedicubeRosemary PDRN Hair&Scalp ConditionerConditioners
250 ml
24.32 €
9.73 € / 100 ml
Orjena Ginger Volume Firming Shampoo
OrjenaGinger Volume Firming ShampooShampoos
500 ml+1 sizes
17.17 €
3.43 € / 100 ml
1 reviews
VT Cosmetics PDRN Reedle Shot Hair Ampoule 700dL
VT CosmeticsPDRN Reedle Shot Hair Ampoule 700dLSerums & Ampoules
15 ml
37.48 €
33.06 €
220.40 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 29.95 €
CP-1 Head Spa Scalp Scaler
CP-1Head Spa Scalp ScalerPeels & Scrubs
210 ml
15.56 €
6.22 € / 100 ml
20 reviews
Masil 10Premium Repair Hair Mask
Masil10Premium Repair Hair MaskMasks
300 ml
17.50 €
5.83 € / 100 ml
9 reviews
Rated Green Real Shea Protein Recharging Leave-In Treatment
Rated GreenReal Shea Protein Recharging Leave-In TreatmentConditioners
150 ml+1 sizes
23.49 €
17.62 €
11.75 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 16.44 €
45 reviews
Anillo Black Tea Nourishing Scalp Shampoo
AnilloBlack Tea Nourishing Scalp ShampooShampoos
450 ml
29.38 €
6.53 € / 100 ml
La'dor Moisture Balancing Shampoo
La'dorMoisture Balancing ShampooShampoos
530 ml+1 sizes
14.50 €
10.96 €
2.07 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 10.96 €
50 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Hair Treatment Pink Grapefruit
KUNDALHoney & Macadamia Hair Treatment Pink GrapefruitConditioners
500 ml
13.65 €
2.73 € / 100 ml
4 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Nature Shampoo Baby Powder
KUNDALHoney & Macadamia Nature Shampoo Baby PowderShampoos
500 ml+1 sizes
13.65 €
2.73 € / 100 ml
4 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Protein Treatment Baby Powder
KUNDALHoney & Macadamia Protein Treatment Baby PowderConditioners
500 ml+1 sizes
13.65 €
2.73 € / 100 ml
11 reviews
Masil 8Seconds Salon Super Mild Hair Mask
Masil8Seconds Salon Super Mild Hair MaskMasks
350 ml+5 sizes
27.40 €
7.83 € / 100 ml
29 reviews
Masil 8Seconds Salon Hair Mask
Masil8Seconds Salon Hair MaskMasks
350 ml+5 sizes
22.82 €
6.52 € / 100 ml
38 reviews
Anillo Black Tea Nourishing Scalp Treatment
AnilloBlack Tea Nourishing Scalp TreatmentConditioners
150 ml
24.13 €
16.09 € / 100 ml
VT Cosmetics PDRN Reedle Shot Hair Ampoule 100dL
VT CosmeticsPDRN Reedle Shot Hair Ampoule 100dLSerums & Ampoules
15 ml
20.90 €
139.33 € / 100 ml
La'dor Wonder Hair Oil
La'dorWonder Hair OilOils & Essences
100 ml
13.81 €
13.81 € / 100 ml
14 reviews
Anillo Black Tea Nourishing Hair Essence
AnilloBlack Tea Nourishing Hair EssenceOils & Essences
50 ml
18.89 €
37.78 € / 100 ml
Plu Exfoliating Scalp Scrub Peppermint
PluExfoliating Scalp Scrub PeppermintPeels & Scrubs
200 g
16.99 €
8.49 € / 100 g
2 reviews
La'dor Real Intensive Acid Conditioner
La'dorReal Intensive Acid ConditionerConditioners
900 ml
17.97 €
2.00 € / 100 ml
2 reviews
La'dor Real Intensive Acid Shampoo
La'dorReal Intensive Acid ShampooShampoos
900 ml
17.42 €
1.94 € / 100 ml
4 reviews
La'dor Triplex 3 Natural Shampoo
La'dorTriplex 3 Natural ShampooShampoos
530 ml+1 sizes
17.42 €
3.29 € / 100 ml
5 reviews
Medicube Rosemary PDRN Scalp Serum
MedicubeRosemary PDRN Scalp SerumSerums & Ampoules
20 ml
20.66 €
103.30 € / 100 ml
KUNDAL Protein Bonding Shampoo Violet Muguet
KUNDALProtein Bonding Shampoo Violet MuguetShampoos
500 ml
17.99 €
3.60 € / 100 ml
1 reviews
KUNDAL Protein Bonding Hair Mist Serum Violet Muguet
KUNDALProtein Bonding Hair Mist Serum Violet MuguetSerums & Ampoules
150 ml
14.69 €
9.79 € / 100 ml
7 reviews
La'dor Wonder Tear
La'dorWonder TearMasks
50 ml+1 sizes
7.71 €
15.42 € / 100 ml
2 reviews
CP-1 LPP Collagen Repair Hair Mask
CP-1LPP Collagen Repair Hair MaskMasks
210 ml
15.65 €
7.45 € / 100 ml
4 reviews
La'dor Wonder Balm
La'dorWonder BalmConditioners
50 ml+1 sizes
7.71 €
15.42 € / 100 ml
11 reviews
VT Cosmetics PDRN Reedle Shot Hair Ampoule 300dL
VT CosmeticsPDRN Reedle Shot Hair Ampoule 300dLSerums & Ampoules
15 ml
29.32 €
25.92 €
172.80 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 23.48 €
1 reviews
Orjena Caffeine Protein Power Water Hair Fill-Up
OrjenaCaffeine Protein Power Water Hair Fill-UpConditioners
190 ml
14.03 €
7.38 € / 100 ml
KUNDAL Beer Yeast Scalp Shampoo Herb Mint
KUNDALBeer Yeast Scalp Shampoo Herb MintShampoos
500 ml
20.95 €
4.19 € / 100 ml
6 reviews
Rated Green Real Argan Cold Pressed Deep Conditioning Hair Mask
Rated GreenReal Argan Cold Pressed Deep Conditioning Hair MaskMasks
200 ml
24.35 €
14.61 €
7.31 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 14.61 €
KUNDAL Protein Bonding Treatment Violet Muguet
KUNDALProtein Bonding Treatment Violet MuguetConditioners
250 ml
15.26 €
10.62 €
4.25 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 10.25 €
9 reviews

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of