Free gift for orders over 60 €
Ingredient Preferences:

PDRN

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Centellian24 Expert Madeca Cream Active Renew PDRN
Centellian24Expert Madeca Cream Active Renew PDRNCreams
50 ml
22.20 €
44.40 € / 100 ml
2 reviews
Medicube PDRN Pink Peptide Serum
MedicubePDRN Pink Peptide SerumSerums
30 ml
16.15 €
53.83 € / 100 ml
120 reviews
Abib PDRN Retinal Eye Patch Glow Jelly
AbibPDRN Retinal Eye Patch Glow JellyPatches
84 g / 60 pcs
16.49 €
19.63 € / 100 g
2 reviews
Abib PDRN Collagen Lip Mask Glazed Jelly
AbibPDRN Collagen Lip Mask Glazed JellyLip Care
11 g
11.99 €
109.00 € / 100 g
9 reviews
Dr. Reju-All Advanced PDRN Rejuvenating Cream
Dr. Reju-AllAdvanced PDRN Rejuvenating CreamCreams
20 ml+1 sizes
24.71 €
123.55 € / 100 ml
1 reviews
Medicube PDRN Pink Tone Up Sun Cream
MedicubePDRN Pink Tone Up Sun CreamSunscreen 🔆
50 ml
17.29 €
34.58 € / 100 ml
7 reviews
Biodance Caviar PDRN Eye Patches
BiodanceCaviar PDRN Eye PatchesPatches
85 g / 60 pcs
26.30 €
30.94 € / 100 g
VT Cosmetics PDRN Essence 100
VT CosmeticsPDRN Essence 100Essences
30 ml
29.99 €
99.97 € / 100 ml
20 reviews
Medipeel Retinal NMN Bounce Shot Eye Cream
MedipeelRetinal NMN Bounce Shot Eye CreamEye Creams
15 ml
30.87 €
205.80 € / 100 ml
Cu Skin CU Dr.Solution PDRN Bakuchiol Cream 100
Cu SkinCU Dr.Solution PDRN Bakuchiol Cream 100Creams
50 ml
32.21 €
64.42 € / 100 ml
7 reviews
Abib PDRN Volume Fill-It Booster Cream 2.5
AbibPDRN Volume Fill-It Booster Cream 2.5Creams
30 ml
17.59 €
58.63 € / 100 ml
Biodance Rejuvenating Caviar PDRN Real Deep Mask
BiodanceRejuvenating Caviar PDRN Real Deep MaskCollagen Masks
34 g / 1 sheet
4.59 €
13.50 € / 100 g
21 reviews
VT Cosmetics PDRN Capsule Cream 100
VT CosmeticsPDRN Capsule Cream 100Creams
50 ml
29.96 €
23.37 €
46.74 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 21.17 €
2 reviews
Medicube PDRN Pink Vita Coating Mask
MedicubePDRN Pink Vita Coating MaskSheet Masks
22 g / 1 sheet
3.36 €
15.27 € / 100 g
Medicube PDRN Hydrating Gel Cleanser
MedicubePDRN Hydrating Gel CleanserGels
200 ml
24.32 €
12.16 € / 100 ml
Medicube Rosemary PDRN Hair&Scalp Conditioner
MedicubeRosemary PDRN Hair&Scalp ConditionerConditioners
250 ml
24.32 €
9.73 € / 100 ml
APLB PDRN Vitamin C Ampoule Serum
APLBPDRN Vitamin C Ampoule SerumSerums
40 ml
13.68 €
34.20 € / 100 ml
5 reviews
VT Cosmetics PDRN Reedle Shot Hair Ampoule 100dL
VT CosmeticsPDRN Reedle Shot Hair Ampoule 100dLSerums & Ampoules
15 ml
20.90 €
139.33 € / 100 ml
Centellian24 360º Shot PDRN Active Serum
Centellian24360º Shot PDRN Active SerumSerums
50 ml
18.38 €
36.76 € / 100 ml
5 reviews
VT Cosmetics PDRN Reedle Shot Hair Ampoule 700dL
VT CosmeticsPDRN Reedle Shot Hair Ampoule 700dLSerums & Ampoules
15 ml
37.48 €
33.06 €
220.40 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 29.95 €
Medipeel Young Cica PDRN Trouble Soothing Mask
MedipeelYoung Cica PDRN Trouble Soothing MaskSheet Masks
25 ml / 1 sheet
2.13 €
8.52 € / 100 ml
Medipeel Phyto Exosome PDRN Lifting Shot Cream
MedipeelPhyto Exosome PDRN Lifting Shot CreamCreams
50 g
31.66 €
63.32 € / 100 g
7 reviews
COSRX 5 PDRN Collagen Intense Vitalizing Serum
COSRX5 PDRN Collagen Intense Vitalizing SerumSerums
50 ml+1 sizes
15.01 €
30.02 € / 100 ml
Medipeel Phyto Exosome PDRN Lifting Shot Serum
MedipeelPhyto Exosome PDRN Lifting Shot SerumSerums
50 ml
27.04 €
54.08 € / 100 ml
7 reviews
Skin1004 Madagascar Centella PDRN 1.5 Cream
Skin1004Madagascar Centella PDRN 1.5 CreamCreams
30 ml
19.82 €
66.07 € / 100 ml
Genabelle PDRN Vita Toning Ampoule
GenabellePDRN Vita Toning AmpouleAmpoules
30 ml
26.32 €
21.06 €
70.20 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 21.06 €
11 reviews
Dr. Reju-All Advanced PDRN Rejuvenating Mask
Dr. Reju-AllAdvanced PDRN Rejuvenating MaskSheet Masks
36 ml * 4 sheets+1 sizes
16.88 €
11.72 € / 100 ml
1 reviews
Biodance Caviar PDRN Jelly Serum Mist
BiodanceCaviar PDRN Jelly Serum MistFace Mists
50 ml
19.37 €
38.74 € / 100 ml
Medicube PDRN Pink Hyaluronic Moisturizing Cream
MedicubePDRN Pink Hyaluronic Moisturizing CreamCreams
50 ml
13.73 €
27.46 € / 100 ml
21 reviews
Medicube Rosemary PDRN Scalp Serum
MedicubeRosemary PDRN Scalp SerumSerums & Ampoules
20 ml
20.66 €
103.30 € / 100 ml
VT Cosmetics PDRN Reedle Shot Hair Ampoule 300dL
VT CosmeticsPDRN Reedle Shot Hair Ampoule 300dLSerums & Ampoules
15 ml
29.32 €
25.92 €
172.80 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 23.48 €
1 reviews
kkul Relaxation Station PDRN Sheet Mask
kkulRelaxation Station PDRN Sheet MaskSheet Masks
25 ml / 1 sheet
1.25 €
5.00 € / 100 ml
14 reviews
Medicube PDRN Pink Cica Soothing Toner
MedicubePDRN Pink Cica Soothing TonerToners
250 ml
15.50 €
6.20 € / 100 ml
11 reviews
Eqqualberry Collagen Pore Tight Up Hydrogel Mask
EqqualberryCollagen Pore Tight Up Hydrogel MaskCollagen Masks
30 g / 1 sheet
4.95 €
16.50 € / 100 g
VT Cosmetics PDRN Cream 100
VT CosmeticsPDRN Cream 100Creams
50 ml
46.64 €
32.72 €
65.44 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 23.17 €
Medicube PDRN Pink Exosome Shot Serum 7500
MedicubePDRN Pink Exosome Shot Serum 7500Serums
30 ml
21.95 €
73.17 € / 100 ml
7 reviews

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of