Free gift for orders over 60 €
Concern:

Damaged Hair

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
La'dor Newplex Balancing Shampoo
La'dorNewplex Balancing ShampooShampoos
530 ml
15.17 €
2.86 € / 100 ml
La'dor Perfect Hair Fill-Up
La'dorPerfect Hair Fill-UpFillers
150 ml+5 sizes
15.11 €
10.07 € / 100 ml
21 reviews
La'dor Hydro LPP Treatment
La'dorHydro LPP TreatmentMasks
530 ml+2 sizes
13.17 €
2.48 € / 100 ml
38 reviews
La'dor Perfumed Hair Shampoo Osmanthus
La'dorPerfumed Hair Shampoo OsmanthusShampoos
100 ml+2 sizes
5.81 €
5.81 € / 100 ml
2 reviews
La'dor Keratin LPP Shampoo
La'dorKeratin LPP ShampooShampoos
150 ml+2 sizes
4.98 €
3.32 € / 100 ml
17 reviews
La'dor Damage Protector Acid Shampoo
La'dorDamage Protector Acid ShampooShampoos
150 ml+1 sizes
3.06 €
2.04 € / 100 ml
6 reviews
La'dor Damage Protector Acid Conditioner
La'dorDamage Protector Acid ConditionerConditioners
900 ml
24.05 €
2.67 € / 100 ml
La'dor ACV Vinegar Shampoo
La'dorACV Vinegar ShampooShampoos
530 ml+2 sizes
22.50 €
4.25 € / 100 ml
17 reviews
La'dor Perfumed Hair Oil Trio Set
La'dorPerfumed Hair Oil Trio SetOils & Essences
30 ml * 3 pcs
33.58 €
37.31 € / 100 ml
La'dor Keratin Layered Oil Mist
La'dorKeratin Layered Oil MistMists
130 ml
17.42 €
14.36 €
11.05 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 13.85 €
5 reviews
La'dor Keratin Power Glue
La'dorKeratin Power GlueSerums & Ampoules
180 ml+4 sizes
23.68 €
13.16 € / 100 ml
8 reviews
La'dor Perfumed Hair Treatment Osmanthus
La'dorPerfumed Hair Treatment OsmanthusMasks
380 ml+2 sizes
18.44 €
4.85 € / 100 ml
La'dor Perfumed Hair Treatment Hinoki
La'dorPerfumed Hair Treatment HinokiMasks
380 ml+2 sizes
18.44 €
4.85 € / 100 ml
La'dor Perfumed Hair Treatment La Pitta
La'dorPerfumed Hair Treatment La PittaMasks
380 ml+2 sizes
18.44 €
4.85 € / 100 ml
2 reviews
La'dor Perfumed Hair Shampoo Hinoki
La'dorPerfumed Hair Shampoo HinokiShampoos
530 ml+2 sizes
19.58 €
3.69 € / 100 ml
1 reviews
La'dor Perfumed Hair Shampoo La Pitta
La'dorPerfumed Hair Shampoo La PittaShampoos
530 ml+2 sizes
19.58 €
3.69 € / 100 ml
8 reviews
La'dor Perfumed Hair Oil Osmanthus
La'dorPerfumed Hair Oil OsmanthusOils & Essences
80 ml+1 sizes
17.69 €
22.11 € / 100 ml
17 reviews
La'dor Perfumed Hair Oil Our Leaf
La'dorPerfumed Hair Oil Our LeafOils & Essences
80 ml+1 sizes
20.38 €
25.47 € / 100 ml
6 reviews
La'dor ACV Vinegar Treatment
La'dorACV Vinegar TreatmentMasks
430 ml+1 sizes
21.53 €
5.01 € / 100 ml
8 reviews
La'dor Newplex Balancing Conditioner
Discontinued
La'dor Snail Sleeping Hair Ampoule
La'dorSnail Sleeping Hair AmpouleSerums & Ampoules
20 ml * 20 pcs
1 reviews
Discontinued
La'dor Perfect Hair Fill-Up Osmanthus
Discontinued
La'dor Before Care Keratin PPT
Discontinued

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of