You need to enable JavaScript to run this app.
Free gift for orders over 60 €
EN
€
Shop All
Best Sellers
Just Out
Brands
Ksisters
Brands
La'dor
La'dor
All products
(29)
Hair & Body (29)
Filter
: 1
SORT BY
: Popular
Ingredient Preferences:
Oil-free
CLEAR ALL
SORT BY:
Popular
Popular
NEWEST
PRICE ↑
PRICE ↓
La'dor
Moisture Balancing Conditioner
Conditioners
530 ml
+1 sizes
14.50 €
10.96 €
2.07 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 10.57 €
24 reviews
Add to cart
La'dor
Dermatical Hair-Loss Shampoo For Thin Hair
Shampoos
530 ml
+2 sizes
21.84 €
4.12 € / 100 ml
12 reviews
Add to cart
La'dor
Dandruff Defense Shampoo
Shampoos
530 ml
15.07 €
2.84 € / 100 ml
3 reviews
Add to cart
La'dor
Newplex Balancing Shampoo
Shampoos
530 ml
15.17 €
2.86 € / 100 ml
Add to cart
La'dor
Moisture Balancing Shampoo
Shampoos
530 ml
+1 sizes
14.50 €
10.96 €
2.07 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 10.96 €
50 reviews
Add to cart
La'dor
Root Re-Boot Awakening Shampoo Red Ginseng & Beer Yeast
Shampoos
800 ml
+3 sizes
23.92 €
2.99 € / 100 ml
4 reviews
Add to cart
La'dor
Body Multi Balm
Lotions & Mists
30 ml Fig Chocolate
22.24 €
74.13 € / 100 ml
1 reviews
Add to cart
La'dor
Root Re-Boot Activating Shampoo Cica & Tea Tree
Shampoos
800 ml
+2 sizes
23.92 €
2.99 € / 100 ml
9 reviews
Add to cart
La'dor
Real Intensive Acid Shampoo
Shampoos
900 ml
17.42 €
1.94 € / 100 ml
4 reviews
Add to cart
La'dor
Ash Silver Shampoo
Shampoos
300 ml
12.66 €
4.22 € / 100 ml
1 reviews
Add to cart
La'dor
Herbalism Shampoo
Shampoos
150 ml
+2 sizes
8.40 €
5.60 € / 100 ml
5 reviews
Add to cart
La'dor
Perfumed Hair Shampoo Osmanthus
Shampoos
100 ml
+2 sizes
5.81 €
5.81 € / 100 ml
2 reviews
Add to cart
La'dor
Damage Protector Acid Conditioner
Conditioners
900 ml
24.05 €
2.67 € / 100 ml
Add to cart
La'dor
Tea Tree Calming Scalp Shampoo
Shampoos
330 ml
17.69 €
5.36 € / 100 ml
1 reviews
Add to cart
La'dor
ACV Vinegar Shampoo
Shampoos
530 ml
+2 sizes
22.50 €
4.25 € / 100 ml
17 reviews
Add to cart
La'dor
Wonder Full Hair Serum
Serums & Ampoules
200 ml
+1 sizes
19.89 €
9.95 € / 100 ml
10 reviews
Add to cart
La'dor
Hand Cream
Hand Masks & Creams
50 ml Fig Chocolate
+2 sizes
16.29 €
32.58 € / 100 ml
Add to cart
La'dor
Root Re-Boot Vitalizing Shampoo Propolis & Citron
Shampoos
800 ml
+3 sizes
23.92 €
2.99 € / 100 ml
4 reviews
Add to cart
La'dor
Perfumed Hair Shampoo Hinoki
Shampoos
530 ml
+2 sizes
19.58 €
3.69 € / 100 ml
1 reviews
Add to cart
La'dor
Perfumed Hair Shampoo La Pitta
Shampoos
530 ml
+2 sizes
19.58 €
3.69 € / 100 ml
8 reviews
Add to cart
La'dor
Wonder Tear
Masks
250 ml
+1 sizes
17.20 €
6.88 € / 100 ml
2 reviews
Add to cart
La'dor
Wonder Bubble
Shampoos
530 ml
+3 sizes
19.47 €
3.67 € / 100 ml
4 reviews
Add to cart
La'dor
Root Re-Boot Purifying Shampoo Ginger & Apple
Shampoos
350 ml
+2 sizes
12.47 €
3.56 € / 100 ml
3 reviews
Add to cart
La'dor
Volumising Curl Shampoo
Shampoos
530 ml
1 reviews
Out of stock
Notify me
La'dor
Newplex Balancing Conditioner
Conditioners
530 ml
Discontinued
Notify me
La'dor
Snail Sleeping Hair Ampoule
Serums & Ampoules
20 ml * 20 pcs
1 reviews
Discontinued
Notify me
La'dor
Anti-Dandruff Shampoo
Shampoos
530 ml
7 reviews
Discontinued
Notify me
La'dor
Anti-Yellow Shampoo
Shampoos
300 ml
+1 sizes
2 reviews
Out of stock
Notify me
La'dor
Before Care Keratin PPT
Mists
30 ml
5 reviews
Discontinued
Notify me
Let's Stay in Touch!
We'll send you discounts, new items, K-beauty skincare tips.
Join the beautiest mailing list
*
Subscribe
By subscribing I agree with the terms of
Terms & Conditions