ВерхТонік дуже розкішний і поживний. Мені особливо подобається використовувати його після очищення, тому що моя шкіра одразу стає м’якшою та зволоженішою. Консистенція приємна і не надто важка. Читати далі
Чудовий кремМені дуже подобається цей крем! Консистенція трохи дивує, але він надзвичайно легко наноситься, відчувається чудово і робить саме те, що обіцяє! Я не очікувала такого помітного результату. ВЧитати далі
У мене були прищіЦе не погано, але й не добре, бо після того, як я використовувала його щоранку протягом останнього тижня, у мене на лобі з'явилися прищі. Те саме сталося і з моєю сестрою, після того, як вонЧитати далі
ВерхТонік дуже розкішний і поживний. Мені особливо подобається використовувати його після очищення, тому що моя шкіра одразу стає м’якшою та зволоженішою. Консистенція приємна і не надто важка. Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу