У мене були прищіЦе не погано, але й не добре, бо після того, як я використовувала його щоранку протягом останнього тижня, у мене на лобі з'явилися прищі. Те саме сталося і з моєю сестрою, після того, як вонЧитати далі
так легкоЯ обожнюю цей крем; він такий легкий і так легко розподіляється по обличчю. Нарешті, легкий SPF, який не викликає висипань, і моя шкіра відчувається неймовірно свіжою. Він дуже насичений, тоЧитати далі
Ніжні прокладки для щоденного використанняПоки що мені дуже подобаються диски. Вони м’які, не сушать шкіру і не мають неприємного запаху. Я не можу багато сказати про їхню ефективність проти пігментних плям лише після двох тижнів. АЧитати далі
Блискуча шкіраЯ дуже задоволена кремом Dr. Althea 345. Він забезпечує достатнє зволоження, швидко поглинається та залишає мою шкіру приємною на дотик. Моя шкіра виглядає спокійнішою, насиченішою та сяючоюЧитати далі
Сироватка 💚Крута сироватка для тих, хто хоче освіжити колір обличчя. Вже за тиждень помітила, що тон став рівнішим, а шкіра виглядає відпочилою. Швидко вбирається і не залишає липкості. Рекомендую!
Геніальний захист від сонцяЦей сонцезахисний крем, безумовно, мій найулюбленіший, яким я коли-небудь користувався! У мене комбінована шкіра, тобто жирна Т-зона, а щоки нормальні та сухі, і цей сонцезахисний крем залишЧитати далі
Дійсно хороша сироваткаЧудова сироватка. Відновлює шкірний бар'єр. Заспокоює подразнену шкіру, не залишаючи її жирною. Піпетка дуже зручна. Куплю її ще раз на всі 100%!
СуперСироватка від темних плям була зі знижкою в Ksisters за такою чудовою ціною; я була дуже рада, що її насправді можна купити в магазині в Австрії. Продукт так добре наноситься і має ніжну конЧитати далі
Сонцезахисний кремЦе справді хороший сонцезахисний крем, особливо якщо у вас схильність до грибкових акне (Malessezia folliculitis). Він не надто важкий, але й не надто шкідливий, і не залишає білого нальоту.Читати далі
Чудовий крем.У мене чутлива шкіра, і я використовую цей крем як нічний крем, як останній крок. Вранці моя шкіра виглядає дуже доглянутою та м’якою на дотик. Я дуже задоволена продуктом. Консистенція легкЧитати далі
У мене були прищіЦе не погано, але й не добре, бо після того, як я використовувала його щоранку протягом останнього тижня, у мене на лобі з'явилися прищі. Те саме сталося і з моєю сестрою, після того, як вонЧитати далі
так легкоЯ обожнюю цей крем; він такий легкий і так легко розподіляється по обличчю. Нарешті, легкий SPF, який не викликає висипань, і моя шкіра відчувається неймовірно свіжою. Він дуже насичений, тоЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу