Подарунок при покупці від 60 €
Інгредієнти:

Гіалуронова Кислота

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Biodance Маска для обличчя з колагеном Bio-Collagen Real Deep Mask
BiodanceМаска для обличчя з колагеном Bio-Collagen Real Deep MaskКолагенові Маски
34 г / 1 шт
3.48 €
10.24 € / 100 g
164 відгуки
Biodance Крем-есенція для сяйва обличчя Skin Glow Essence Cream
BiodanceКрем-есенція для сяйва обличчя Skin Glow Essence CreamКреми
50 мл
28.01 €
56.02 € / 100 ml
2 відгуки
Biodance Зволожуюча маска для обличчя Hydro Cera-Nol Real Deep Mask
BiodanceЗволожуюча маска для обличчя Hydro Cera-Nol Real Deep MaskКолагенові Маски
34 г / 1 шт
5.82 €
3.00 €
8.82 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.00 €
47 відгуки
Biodance Зволожуючі тонер-педи для обличчя Cera-nol Gel Toner Pads
Biodance Сироватка-тонер для обличчя Micro Dual Serum Toner
Biodance Зволожуючий тонер для обличчя First Synergy Toner
BiodanceЗволожуючий тонер для обличчя First Synergy TonerТонери
150 мл
15.46 €
10.31 € / 100 ml
1 відгуки
Biodance Тонер-педи для обличчя з колагеном Collagen Gel Toner Pads
Немає в наявності

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Підписуючись, я погоджуюся з умовами