You need to enable JavaScript to run this app.
Подарунок при покупці від 60 €
UK
€
Магазин
Зе Бест
Новеньке
Бренди
Ksisters
Бренди
Biodance
Biodance
Усі товари
(3)
Догляд за Oбличчям (3)
Фільтр
: 1
СОРТУВАТИ ЗА
: Популярні
Інгредієнти:
PDRN
ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:
Популярні
Популярні
НОВИНКИ
Ціна ↑
Ціна ↓
Biodance
Патчі для повік з полінуклеотидами та ікрою Caviar PDRN Eye Patches
Патчі
85 г / 60 шт
26.30 €
30.94 € / 100 g
Додати до кошика
Biodance
Маска для обличчя з полінуклеотидами Rejuvenating Caviar PDRN Real Deep Mask
Колагенові Маски
34 г / 1 шт
4.59 €
13.50 € / 100 g
21 відгуки
Додати до кошика
Biodance
Гелева сироватка-міст для обличчя з полінуклеотидами та ікрою Caviar PDRN Jelly Serum Mist
Місти
50 мл
19.37 €
38.74 € / 100 ml
Додати до кошика
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підпишись на розсилку
*
Підписатися
Підписуючись, я погоджуюся з умовами
Умови Ведення Бізнесу