Подарунок при покупці від 60 €
Потреби Шкіри:

Сухість /Зневодненість

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Fraijour Крем для шкіри навколо очей з колагеном і ретинолом Retin-Collagen 3D Core Eye Cream
Skinfood Скраб для губ з авокадо і цукром Avocado & Sugar Lip Scrub
SkinfoodСкраб для губ з авокадо і цукром Avocado & Sugar Lip ScrubДогляд для Губ
14 г
8.86 €
63.29 € / 100 g
1 відгуки
A'pieu Маска для губ з медом і молоком Honey & Milk Daily Lip Mask
A'pieuМаска для губ з медом і молоком Honey & Milk Daily Lip MaskДогляд для Губ
6 г, Bery+2 розміри
7.49 €
124.83 € / 100 g
Celimax Крем для повік з екстрактом плодів ноні The Real Noni Ultimate Eye Cream
CelimaxКрем для повік з екстрактом плодів ноні The Real Noni Ultimate Eye CreamКреми для Очей
20 мл
12.74 €
63.70 € / 100 ml
2 відгуки
I'm from Крем для шкіри навколо очей з женьшенем Ginseng Eye Cream
I'm fromКрем для шкіри навколо очей з женьшенем Ginseng Eye CreamКреми для Очей
30 г
38.83 €
23.30 €
77.67 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 23.30 €
Petitfee & Koelf Маска для очей Agave Cooling Hydrogel Eye Mask
Petitfee & KoelfМаска для очей Agave Cooling Hydrogel Eye MaskПатчі
84 г / 60 шт
10.80 €
12.86 € / 100 g
14 відгуки
Pyunkang Yul Крем для шкіри навколо очей Black Tea Time Reverse Eye Cream
Pyunkang YulКрем для шкіри навколо очей Black Tea Time Reverse Eye CreamКреми для Очей
25 мл+1 розміри
21.11 €
84.44 € / 100 ml
33 відгуки
Tirtir Підтягуючий крем для повік з колагеном Collagen Lifting Eye Cream
TirtirПідтягуючий крем для повік з колагеном Collagen Lifting Eye CreamКреми для Очей
15 мл
18.46 €
123.07 € / 100 ml
1 відгуки
The Saem Стік для шкіри навколо очей з пептидами Iceland Hydrating Peptide Eye Stick
The SaemСтік для шкіри навколо очей з пептидами Iceland Hydrating Peptide Eye StickКреми для Очей
11 г
14.98 €
7.49 €
68.09 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 7.49 €
33 відгуки
Mizon Крем для повік Snail Repair Eye Cream
MizonКрем для повік Snail Repair Eye CreamКреми для Очей
25 мл+1 розміри
14.50 €
58.00 € / 100 ml
37 відгуки
Fraijour Нічна маска для губ з екстрактом плодів юдзу та прополісом Yuzu Honey Lip Sleeping Mask
Medipeel Крем для шкіри навколо очей з пептидами Peptide 9 Volume Lif-Tox Eye Cream
MedipeelКрем для шкіри навколо очей з пептидами Peptide 9 Volume Lif-Tox Eye CreamКреми для Очей
20 мл
18.93 €
10.62 €
53.10 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 10.62 €
8 відгуки
Centellian24 Патчі для шкіри навколо очей з полінуклеотидами 360º Shot PDRN Glowing Eye Patch
Enough Крем для шкіри навколо очей освітлювальний з колагеном W Collagen Whitening Premium Eye Cream
Centellian24 Підтягуючий крем для шкіри навколо очей з пептидами Lifting Peptide Eye Cream
Numbuzin Патчі під очі з колагеном No.9 NAD+ Collagen Under Eye Patches
NumbuzinПатчі під очі з колагеном No.9 NAD+ Collagen Under Eye PatchesПатчі
40 г / 10 шт
10.91 €
27.27 € / 100 g
2 відгуки
Frudia Зволожуючий бальзам для губ Blueberry Hydrating Honey Lip Balm
FrudiaЗволожуючий бальзам для губ Blueberry Hydrating Honey Lip BalmДогляд для Губ
10 мл (tube)+1 розміри
4.63 €
46.30 € / 100 ml
100 відгуки
Dr. Ceuracle Гідрогелеві патчі для зони навколо очей Hyal Reyouth Hydrogel Eye Mask
Benton Крем для шкіри навколо очей з муцином равлика й бджолиною отрутою Snail Bee Ultimate Eye Cream
BentonКрем для шкіри навколо очей з муцином равлика й бджолиною отрутою Snail Bee Ultimate Eye CreamКреми для Очей
30 г
26.08 €
13.12 €
43.73 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.12 €
3 відгуки
VT Cosmetics Плампер для губ з мікроголками Reedle Shot Lip Plumper Beginner
VT CosmeticsПлампер для губ з мікроголками Reedle Shot Lip Plumper BeginnerДогляд для Губ
4.3 г
14.99 €
11.81 €
295.25 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 7.21 €
2 відгуки
Needly Тінт для губ Tint Lip Balm
NeedlyТінт для губ Tint Lip BalmДогляд для Губ
3.8 г
13.25 €
5.76 €
144.00 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 5.76 €
6 відгуки
TOCOBO Зволожуючий бальзам для губ з вітамінами Vitamin Nourishing Lip Balm
TOCOBOЗволожуючий бальзам для губ з вітамінами Vitamin Nourishing Lip BalmДогляд для Губ
3.5 г
11.01 €
6.61 €
165.25 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 6.61 €
AXIS-Y Олійка для губ з вітамінами Vita Glow Lip Oil
AXIS-YОлійка для губ з вітамінами Vita Glow Lip OilДогляд для Губ
4.5 г, Chilled Berry+2 розміри
10.34 €
258.50 € / 100 g
IPSE Крем для шкіри навколо очей Botonix Age-Defying Eye Concentrate
IPSEКрем для шкіри навколо очей Botonix Age-Defying Eye ConcentrateКреми для Очей
20 мл
36.88 €
184.40 € / 100 ml
Numbuzin Крем для шкіри навколо очей з ретиналем No.9 NAD+ Retinal Volumetox Eye Cream
Dr. Reju-All Відновлююча сироватка для губ з полінуклеотидами Advanced PDRN Rejuvenating Lip Serum
TOCOBO Охолоджуюча маска для губ з м'ятою Mint Cooling Lip Mask
TOCOBOОхолоджуюча маска для губ з м'ятою Mint Cooling Lip MaskДогляд для Губ
20 мл
14.16 €
70.80 € / 100 ml
1 відгуки
TOCOBO Маска для губ з вітамінним комплексом Vita Glazed Lip Mask
TOCOBOМаска для губ з вітамінним комплексом Vita Glazed Lip MaskДогляд для Губ
20 мл
10.77 €
53.85 € / 100 ml
1 відгуки
TOCOBO Маска для губ з ефектом об'єму Collagen Boosting Lip Mask
TOCOBOМаска для губ з ефектом об'єму Collagen Boosting Lip MaskДогляд для Губ
20 мл
14.16 €
70.80 € / 100 ml
TOCOBO Пудровий бальзам для губ Powder Cream Lip Balm
TOCOBOПудровий бальзам для губ Powder Cream Lip BalmДогляд для Губ
3.5 г, No.031 Rose Burn
11.01 €
7.16 €
179.00 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 7.16 €
TOCOBO Маска-скраб для губ з лимонним цукром Lemon Sugar Scrub Lip Mask
Enough Зволожуючий крем для повік з колагеном Collagen 3X Moisture Eye Cream
Arencia Колагенова маска для губ з екстатом меду Honey Glazed Collagen Lip Mask

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Шкіра навколо очей і губ – найніжніша та найчутливіша на обличчі. Вона реагує буквально на все – втому, зміну погоди, нестачу вологи, дефіцит сну. Тому турбота про ниї має стати щоденною традицією без жодних компромісів ☝️ 

Продукти для догляду за очима та губами забезпечують комфортне нанесення, ефективне зволоження, дбайливу підтримку захисного бар’єра. І все це – без відчуття перевантаження. Така косметика допомагає зберігати шкіру навколо очей м’якою, гладенькою, доглянутою, а губи – ніжними та привабливими незалежно від сезону ❄️

Догляд за губами та шкірою навколо очей для делікатних зон

Засоби для догляду за шкірою делікатних зон створені з увагою до її особливостей – чутливості та ніжності. 

Переваги засобів:

  • глибоко зволожує та підтримує оптимальний гідробаланс;
  • допомагає запобігати передчасному старінню шкіри;
  • сприяє відновленню пружності та гладкості;
  • зміцнює природний захисний бар’єр;
  • захищає тонкий епідерміс від негативного впливу зовнішніх факторів;
  • дарує відчуття комфорту;
  • допомагає підтримувати доглянутий вигляд губ і шкіри навколо очей.

Збери свою маленьку колекцію засобів, із якими щоденний догляд стане ще приємнішим. Твоя шкіра точно оцінить таку турботу ✨

Різноманітність засобів для догляду за шкірою навколо очей і губ

На сайті Ksisters ти знайдеш усе, що допоможе зробити щоденний догляд ще приємнішим і комфортнішим. Для зони навколо очей ти можеш обрати: креми, сироватки та гідрогелеві патчі, а для губ — живильні бальзами, нічні маски й відновлювальні есенції 🛍

Завдяки різноманіттю косметики ти легко підбереш засоби для ранкової та вечірньої рутини. Комбінуй їх так, як комфортно саме тобі, зважаючи на потреби своєї шкіри, і насолоджуйся доглядом щодня ✨

Підбери догляд для губ і шкіри навколо очей

Засоби для догляду за очима та губами легко впишуться у твою щоденну рутину. Кілька простих кроків — і шкіра почуватиметься комфортно, а догляд стане ще приємнішим 🌹

Що додати до ранкової рутини?

  • підготуй обличчя за допомогою гелю та тонера;
  • за бажанням використай гідрогелеві патчі на 15–20 хвилин;
  • нанеси легку сироватку на зону навколо очей, а потім — свій улюблений засіб для обличчя;
  • заверши догляд кремом для повік і денним кремом для обличчя;
  • не забудь про живильний бальзам для губ 💋

Як потурбуватися про себе ввечері? 

  • ретельно змий макіяж і очисть шкіру;
  • нанеси сироватку;
  • використай крем для повік, а після нього — крем для обличчя;
  • заверши рутину відновлювальною есенцією або нічною маскою для губ ✨

І найголовніше, girls, — не поспішати. Нехай ці кілька хвилин стануть маленьким ритуалом турботи про себе, якого хочеться чекати щодня 💛

Догляд за губами та шкірою навколо очей для різних потреб

Кожна шкіра має свої особливості, тому важливо обирати догляд, який підходить саме тобі. У нашому асортименті ти знайдеш засоби для різних потреб — від щоденного зволоження до більш інтенсивного догляду ✨

Зверни увагу на корейські засоби, якщо хочеш додати більше комфорту шкірі, яка схильна до:

  • сухості та зневоднення;
  • лущення й відчуття сухості губ;
  • помітних темних кіл під очима;
  • ранкової набряклості;
  • перших мімічних зморшок;
  • підвищеної чутливості;
  • нестачі живлення та зволоження.

Головне – прислухайся до потреб своєї шкіри й обирай догляд, після якого вона почуватиметься комфортно 🥰 

Чому варто обирати догляд за очима та губами в Ksisters 

Коли справа доходить до догляду за найніжнішими зонами обличчя, хочеться бути впевненою у своєму виборі. Саме тому ми дбайливо підбираємо асортимент і співпрацюємо лише з перевіреними корейськими брендами 🤝

У Ksisters ти знайдеш оригінальну корейську косметику та ретельно відібраний асортимент K-beauty брендів. Ми гарантуємо швидку доставку по країнах ЄС, а також турботливу підтримку, яка завжди готова допомогти з вибором.

Знайди свій ідеальний догляд для губ і шкіри навколо очей ✨

Скористайся зручними фільтрами в каталозі, щоб легко знайти засоби, які відповідають потребам саме твоєї шкіри 🥰

Нехай щоденний догляд стане маленьким ритуалом турботи про себе, а ми із задоволенням допоможемо підібрати косметику, з якою шкірі буде комфортно 🫰

Підписуючись, я погоджуюся з умовами