Подарунок при покупці від 60 €
Потреби Шкіри:

Сухість /Зневодненість

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
CARE:NEL Нічна маска для губ з лаймом Lime Lip Night Mask
CARE:NELНічна маска для губ з лаймом Lime Lip Night MaskДогляд для Губ
23 г+2 розміри
9.69 €
42.13 € / 100 g
Esfolio Крем для шкіри навколо очей з екстрактом кокосу Super-Rich Coconut Eye Cream
Esfolio Бальзам для губ з екстрактом юдзу Pure Skin Coconut Yuja Lip Balm
EsfolioБальзам для губ з екстрактом юдзу Pure Skin Coconut Yuja Lip BalmДогляд для Губ
10 г
3.71 €
37.10 € / 100 g
1 відгуки
Belif Мультивітамінний бальзам для губ Super Knights - Multi Vitamin Lipcerin
BelifМультивітамінний бальзам для губ Super Knights - Multi Vitamin LipcerinДогляд для Губ
15 мл+1 розміри
20.30 €
135.33 € / 100 ml
1 відгуки
Belif Антивікова сироватка під очі Youth Creator - Age Knockdown Eye Serum
BelifАнтивікова сироватка під очі Youth Creator - Age Knockdown Eye SerumКреми для Очей
25 мл
46.00 €
32.20 €
128.80 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 32.20 €
2 відгуки
Belif Зволожуючий крем для шкіри навколо очей Moisturizing Eye Bomb
BelifЗволожуючий крем для шкіри навколо очей Moisturizing Eye BombКреми для Очей
25 мл
39.00 €
156.00 € / 100 ml
3 відгуки
Lebelage Крем для шкіри навколо очей Vitamin C Pure Eye Cream
LebelageКрем для шкіри навколо очей Vitamin C Pure Eye CreamКреми для Очей
40 мл
10.54 €
26.35 € / 100 ml
2 відгуки
Round Lab Зволожуючий крем навколо очей 1025 Dokdo Eye Cream
Round LabЗволожуючий крем навколо очей 1025 Dokdo Eye CreamКреми для Очей
30 мл
12.50 €
41.67 € / 100 ml
2 відгуки
Some By Mi Бальзам для губ V10 Hyal Lip Sun Protector
Some By MiБальзам для губ V10 Hyal Lip Sun ProtectorДогляд для Губ
7 мл, Berry+2 розміри
6.64 €
94.86 € / 100 ml
16 відгуки
Farmstay Крем для зони навколо очей Calendula Relief Eye Cream
FarmstayКрем для зони навколо очей Calendula Relief Eye CreamКреми для Очей
50 мл
10.52 €
21.04 € / 100 ml
2 відгуки
Cu Skin Патчі для шкіри навколо очей CU: Vitamin U Hydro Gel Eye Patch
Cu SkinПатчі для шкіри навколо очей CU: Vitamin U Hydro Gel Eye PatchПатчі
110 г / 60 шт
47.79 €
43.45 € / 100 g
3 відгуки
Esfolio Крем для шкіри навколо очей Ultra Moisture Eye Cream
EsfolioКрем для шкіри навколо очей Ultra Moisture Eye CreamКреми для Очей
40 мл
6.48 €
16.20 € / 100 ml
24 відгуки
Esfolio Крем для шкіри навколо очей Lifting Care Eye Cream
EsfolioКрем для шкіри навколо очей Lifting Care Eye CreamКреми для Очей
40 мл
6.48 €
16.20 € / 100 ml
18 відгуки
Mizon Крем для очей Collagen Power Firming Eye Cream
MizonКрем для очей Collagen Power Firming Eye CreamКреми для Очей
25 мл+1 розміри
18.54 €
74.16 € / 100 ml
10 відгуки
Mizon Багатофункціональний крем для області навколо очей та губ Only One Eye Cream For Face
Medipeel Гідрогелеві патчі від темних кіл з пептидами Hyaluron Dark Benone Peptide 9 Ampoule Eye Patch
Petitfee & Koelf Гідрогелева маска для очей Chamomile Lightening Hydrogel Eye Mask
Petitfee & KoelfГідрогелева маска для очей Chamomile Lightening Hydrogel Eye MaskПатчі
84 г / 60 шт+1 розміри
11.24 €
13.38 € / 100 g
3 відгуки
Petitfee & Koelf Олія для губ Super Seed Lip Oil
Petitfee & KoelfОлія для губ Super Seed Lip OilДогляд для Губ
3 г+1 розміри
7.73 €
257.67 € / 100 g
2 відгуки
Petitfee & Koelf Патчі для очей Black Pearl & Gold Hydrogel Eye Patch
Petitfee & KoelfПатчі для очей Black Pearl & Gold Hydrogel Eye PatchПатчі
84 г / 60 шт
11.47 €
13.65 € / 100 g
73 відгуки
Coxir Антивіковий крем для шкіри навколо очей Black Snail Collagen Eye Cream
CoxirАнтивіковий крем для шкіри навколо очей Black Snail Collagen Eye CreamКреми для Очей
30 мл
11.96 €
39.87 € / 100 ml
18 відгуки
Mizon Гідрогелеві патчі з колагеном Collagen Eye Gel Patch
MizonГідрогелеві патчі з колагеном Collagen Eye Gel PatchПатчі
90 г / 60 шт
17.42 €
19.36 € / 100 g
2 відгуки
Torriden Зволожуюча есенція для губ Solid In Lip Essence
Немає в наявності
Jumiso Корегуючий крем для повік з ніацинамідом Niacinamide 5+ Darkcircle Correction Eye Cream
Немає в наявності
Mizon Гідрогелеві патчі з екстрактом равлики та золотом Snail Repair Intensive Gold Eye Gel Patch
Немає в наявності
Farmstay Крем для зони навколо очей Citrus Yuja Vitalizing Eye Cream
Немає в наявності
VT Cosmetics Крем-бустер для ліфтингу шкіри навколо очей PDRN Reedle Shot Eye Lifter
Немає в наявності
Biodance Патчі для повік з колагеном і пептидами Collagen Peptide Eye Patches
Немає в наявності
Arencia Патчі для шкіри навколо очей з ретинолом Retinal Boosting Eye Mask
Немає в наявності
Missha Сет кремів для шкіри навколо очей з ретинолом Time Revolution Retinol 500 Shot Eye Cream Duo Set
Немає в наявності
Sungboon Editor Інтенсивний крем для повік з пептидами шовку Silk Peptide EGF Intensive Eye Cream
Немає в наявності
Medicube Крем для шкіри навколо очей з пептидами та полінуклеотидами PDRN Pink Peptide Eye Cream
Немає в наявності
Medipeel Крем для повік Phyto Exosome PDRN Lifting Shot Eye Cream
Немає в наявності
Farmstay Бальзам для губ з центеллою Cica Farm Nature Solution Lip Balm
Немає в наявності
VVBETTER Підтягуючий крем для повік Firming Eye Cream
Немає в наявності
Lebelage Крем для шкіри навколо очей Dr. Collagen Derma Eye Cream
Немає в наявності
LALARECIPE Крем для зони навколо очей Bakuchinol Eye Cream
LALARECIPEКрем для зони навколо очей Bakuchinol Eye CreamКреми для Очей
20 мл * 2 шт
1 відгуки
Немає в наявності

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Шкіра навколо очей і губ – найніжніша та найчутливіша на обличчі. Вона реагує буквально на все – втому, зміну погоди, нестачу вологи, дефіцит сну. Тому турбота про ниї має стати щоденною традицією без жодних компромісів ☝️ 

Продукти для догляду за очима та губами забезпечують комфортне нанесення, ефективне зволоження, дбайливу підтримку захисного бар’єра. І все це – без відчуття перевантаження. Така косметика допомагає зберігати шкіру навколо очей м’якою, гладенькою, доглянутою, а губи – ніжними та привабливими незалежно від сезону ❄️

Догляд за губами та шкірою навколо очей для делікатних зон

Засоби для догляду за шкірою делікатних зон створені з увагою до її особливостей – чутливості та ніжності. 

Переваги засобів:

  • глибоко зволожує та підтримує оптимальний гідробаланс;
  • допомагає запобігати передчасному старінню шкіри;
  • сприяє відновленню пружності та гладкості;
  • зміцнює природний захисний бар’єр;
  • захищає тонкий епідерміс від негативного впливу зовнішніх факторів;
  • дарує відчуття комфорту;
  • допомагає підтримувати доглянутий вигляд губ і шкіри навколо очей.

Збери свою маленьку колекцію засобів, із якими щоденний догляд стане ще приємнішим. Твоя шкіра точно оцінить таку турботу ✨

Різноманітність засобів для догляду за шкірою навколо очей і губ

На сайті Ksisters ти знайдеш усе, що допоможе зробити щоденний догляд ще приємнішим і комфортнішим. Для зони навколо очей ти можеш обрати: креми, сироватки та гідрогелеві патчі, а для губ — живильні бальзами, нічні маски й відновлювальні есенції 🛍

Завдяки різноманіттю косметики ти легко підбереш засоби для ранкової та вечірньої рутини. Комбінуй їх так, як комфортно саме тобі, зважаючи на потреби своєї шкіри, і насолоджуйся доглядом щодня ✨

Підбери догляд для губ і шкіри навколо очей

Засоби для догляду за очима та губами легко впишуться у твою щоденну рутину. Кілька простих кроків — і шкіра почуватиметься комфортно, а догляд стане ще приємнішим 🌹

Що додати до ранкової рутини?

  • підготуй обличчя за допомогою гелю та тонера;
  • за бажанням використай гідрогелеві патчі на 15–20 хвилин;
  • нанеси легку сироватку на зону навколо очей, а потім — свій улюблений засіб для обличчя;
  • заверши догляд кремом для повік і денним кремом для обличчя;
  • не забудь про живильний бальзам для губ 💋

Як потурбуватися про себе ввечері? 

  • ретельно змий макіяж і очисть шкіру;
  • нанеси сироватку;
  • використай крем для повік, а після нього — крем для обличчя;
  • заверши рутину відновлювальною есенцією або нічною маскою для губ ✨

І найголовніше, girls, — не поспішати. Нехай ці кілька хвилин стануть маленьким ритуалом турботи про себе, якого хочеться чекати щодня 💛

Догляд за губами та шкірою навколо очей для різних потреб

Кожна шкіра має свої особливості, тому важливо обирати догляд, який підходить саме тобі. У нашому асортименті ти знайдеш засоби для різних потреб — від щоденного зволоження до більш інтенсивного догляду ✨

Зверни увагу на корейські засоби, якщо хочеш додати більше комфорту шкірі, яка схильна до:

  • сухості та зневоднення;
  • лущення й відчуття сухості губ;
  • помітних темних кіл під очима;
  • ранкової набряклості;
  • перших мімічних зморшок;
  • підвищеної чутливості;
  • нестачі живлення та зволоження.

Головне – прислухайся до потреб своєї шкіри й обирай догляд, після якого вона почуватиметься комфортно 🥰 

Чому варто обирати догляд за очима та губами в Ksisters 

Коли справа доходить до догляду за найніжнішими зонами обличчя, хочеться бути впевненою у своєму виборі. Саме тому ми дбайливо підбираємо асортимент і співпрацюємо лише з перевіреними корейськими брендами 🤝

У Ksisters ти знайдеш оригінальну корейську косметику та ретельно відібраний асортимент K-beauty брендів. Ми гарантуємо швидку доставку по країнах ЄС, а також турботливу підтримку, яка завжди готова допомогти з вибором.

Знайди свій ідеальний догляд для губ і шкіри навколо очей ✨

Скористайся зручними фільтрами в каталозі, щоб легко знайти засоби, які відповідають потребам саме твоєї шкіри 🥰

Нехай щоденний догляд стане маленьким ритуалом турботи про себе, а ми із задоволенням допоможемо підібрати косметику, з якою шкірі буде комфортно 🫰

Підписуючись, я погоджуюся з умовами