Дуже густий та зволожуючийМені подобається, але для мене це більше схоже на маску, бо вона занадто густа. Але загалом, я вважаю, що вона хороша, особливо для сухої шкіри.
Дуже густий та зволожуючийМені подобається, але для мене це більше схоже на маску, бо вона занадто густа. Але загалом, я вважаю, що вона хороша, особливо для сухої шкіри.