Купила повний розмір після пробникаЯ отримала зразок від ksisters і мені так сподобалася консистенція крему, що я купила повнорозмірну баночку. Це хороший продукт, список інгредієнтів вражає!
Дуже густий та зволожуючийМені подобається, але для мене це більше схоже на маску, бо вона занадто густа. Але загалом, я вважаю, що вона хороша, особливо для сухої шкіри.
Блискуча шкіраЯ дуже задоволена кремом Dr. Althea 345. Він забезпечує достатнє зволоження, швидко поглинається та залишає мою шкіру приємною на дотик. Моя шкіра виглядає спокійнішою, насиченішою та сяючоюЧитати далі
Світло, чудовоЦей крем дуже легко вбирається і не залишає товстого шару на шкірі. Ви можете одразу відчути зволоження. Найкращий крем для будь-якої пори року. Я купую його знову і знову.
Дуже добре, купив би ще разЦей крем чудовий, особливо для шкіри, схильної до акне. Він дуже зволожує, не липкий і приємний на дотик. Він трохи густіший за інші, що мені насправді дуже подобається.
Супер зволожувачМені дуже, дуже подобається цей зволожувальний крем. Він має фантастичні інгредієнти, приємну консистенцію та залишає мою шкіру чудовою. Я вважаю, що ціна, і особливо тюбик 100 мл, чудова. ЯЧитати далі
RAWQUEST Регенеруючий захисний крем з ехінацеєю Echinacea Barrier RecДуже хороший крем, у мене комбінована шкіра, щоки досить сухі, і навіть вдень, а іноді й вночі, якщо я підбирала не той крем, то шкіра була жирною. Я використовую цей крем взимку як нічний, Читати далі
ВауЯ користуюся цим кремом вже більше місяця, і мої пори стали менш помітними. Моя двоюрідна сестра одразу ж запитала мене про цей продукт і сама купила його.
Чудовий крем.У мене чутлива шкіра, і я використовую цей крем як нічний крем, як останній крок. Вранці моя шкіра виглядає дуже доглянутою та м’якою на дотик. Я дуже задоволена продуктом. Консистенція легкЧитати далі
Купила повний розмір після пробникаЯ отримала зразок від ksisters і мені так сподобалася консистенція крему, що я купила повнорозмірну баночку. Це хороший продукт, список інгредієнтів вражає!
Дуже густий та зволожуючийМені подобається, але для мене це більше схоже на маску, бо вона занадто густа. Але загалом, я вважаю, що вона хороша, особливо для сухої шкіри.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу