Хороший крем для обличчяКрем для обличчя дуже хороший, слизовий, але його дуже легко наносити. Я можу її порекомендувати.
Я також отримав багато зразків.
НуЛегка текстура, швидко вбирається, і справді виконує свою роботу, але я не бачу особливої ефективності, тому більше не купуватиму. Знову ж таки, це просто моя шкіра розпещена багатьма типамиЧитати далі
Гарний кремВін нічим не пахне, що особисто мене влаштовує. Консистенція легка та приємна, швидко вбирається. Відчувається добре зволоженість.
Обов'язково спробую інші різновиди. Чудове співвідношення цЧитати далі
Супер продукт!Вам знадобиться зовсім невелика кількість цього крему! Я застосував його 4 години тому, і область навколо очей досі дуже доглянута. Хоча на перший погляд консистенція здається трохи густою, Читати далі
Хороший крем для обличчяКрем для обличчя дуже хороший, слизовий, але його дуже легко наносити. Я можу її порекомендувати.
Я також отримав багато зразків.