Подарунок при покупці від 60 €
Бренди:

Tirtir

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Tirtir Сяючий тональний кушон Mask Fit Aura Cushion
TirtirСяючий тональний кушон Mask Fit Aura CushionКушони
18 г, No.21N Ivory+41 розміри
16.50 €
91.67 € / 100 g
7 відгуки
Tirtir Набір з 6 пробників кушону Mask Fit Red Cushion 6 Shade Trial Kit
TirtirНабір з 6 пробників кушону Mask Fit Red Cushion 6 Shade Trial KitКушони
1 г * 6 шт, No.17N, 21N, 23N, 21N, 21W, 22C+6 розміри
2.95 €
49.17 € / 100 g
16 відгуки
Tirtir Стійки тональний кушон Mask Fit All-Cover Cushion
TirtirСтійки тональний кушон Mask Fit All-Cover CushionКушони
18 г, No.17C Porcelain+38 розміри
20.31 €
112.83 € / 100 g
7 відгуки
Tirtir Стійкий тональний кушон Mask Fit Red Cushion
TirtirСтійкий тональний кушон Mask Fit Red CushionКушони
18 г, No.22C Peach Beige+76 розміри
20.31 €
112.83 € / 100 g
59 відгуки
Tirtir Тональний кушон Mask Fit Ai Filter Cushion
TirtirТональний кушон Mask Fit Ai Filter CushionКушони
18 г, No.22N Shell Beige+21 розміри
15.92 €
88.44 € / 100 g
7 відгуки

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Кушон — це той продукт, завдяки якому б’юті-рутина стає трішки простішою, а макіяж швидшим. Усередині компактного футляра ховається спонж із тональним засобом, а спеціальний пухівець допомагає легко нанести його на шкіру. У результаті ти отримуєш рівний тон і природне покриття без відчуття важкого шару. Як тональний засіб, але ще простіше, швидше, гігієнічніше 💕

Корейські кушони особливо полюбилися за поєднання декоративного ефекту та компонентів для догляду. Вони можуть допомагати зволожувати шкіру, підтримувати її комфорт. Для щоденного макіяжу — саме те ✨

Кушон для щоденного вирівнювання тону шкіри

Для щоденного макіяжу кушон особливо зручний, якщо тобі важливо:

  • швидко вирівняти тон шкіри;
  • отримати легке або середнє покриття;
  • освіжити макіяж протягом дня;
  • створити природний, доглянутий вигляд;
  • не носити із собою окремий флакон тонального засобу.

Переваги корейських кушонів

Корейський макіяж давно асоціюється з легкою, свіжою та доглянутою шкірою. Тут немає ідеї «заховати» обличчя під товстим шаром косметики. Навпаки — хочеться залишити природну текстуру шкіри, просто зробити її тон більш рівним і свіжим 🌱

Саме тому в корейських кушонах часто зустрічаються легкі текстури та формули з доглядовими компонентами. Залежно від конкретного засобу вони можуть містити зволожувальні інгредієнти, компоненти для комфорту шкіри та сонцезахисні фільтри ☀️

Тобі подобається ефект «glass skin» або просто свіже обличчя без зайвої щільності? Тоді кушон може стати дуже вдалим варіантом. А якщо хочеш зібрати повну базу для макіяжу, заглянь у категорію засоби для шкіри та почни з підготовки обличчя.

Види кушонів для макіяжу

Не всі кушони створені однаковими, і це прекрасно, бо твої б’юті-бажання теж можуть змінюватися. Сьогодні хочеться матового фінішу, завтра — сяючої шкіри, а після недоспаної ночі взагалі потрібне трохи більш щільне покриття.

Основні варіанти, які можна зустріти:

  • Кушони з матовим фінішем — допомагають зменшити видимість блиску та створити більш гладкий вигляд шкіри.
  • Зволожувальні кушони — хороший вибір, якщо хочеться відчуття комфорту та більш м’якого фінішу.
  • Кушони з природним сяйвом — залишають шкіру свіжою та візуально більш природною.
  • Кушони з підвищеним покриттям — допомагають краще замаскувати нерівності тону, якщо легкого шару недостатньо.
  • Кушони із SPF — можуть додатково захищати шкіру від сонячного випромінювання, але не завжди замінюють окремий сонцезахисний засіб ⭐️

Якщо ти любиш більш щільний макіяж, можеш також звернути увагу на BB- та CC-креми. А для локальних недосконалостей зручно додати Консилер.

Чому варто купити кушон у Ksisters

У Ksisters ти знайдеш оригінальну корейську косметику, перевірені бренди та великий вибір декоративних засобів для різних типів шкіри й макіяжу. Тут легко зібрати свою б’юті-рутину від підготовки шкіри до фінального штриха 💎

Магазин також пропонує швидку доставку по Чехії та інших країнах Європи. А якщо під час вибору виникне питання про текстуру, покриття чи формат продукту, можна звернутися до підтримки клієнтів.

Перед нанесенням кушону не забудь про базу: вона допомагає підготувати шкіру та зробити нанесення макіяжу більш комфортним. Подивитися варіанти можна в категорії база під макіяж🩷

Обери правильний кушон для своєї б’юті-рутини

За допомогою фільтрів на сайті ти швидше знайдеш засіб, який підходить саме тобі 💅

Тут усе досить просто: подумай, який результат хочеш бачити у дзеркалі. Якщо тобі подобається матова шкіра, шукай відповідний фініш, якщо хочеться свіжості та сяйва — обирай зволожувальні формули з природним ефектом.

Також враховуй свій тип шкіри та бажане покриття. Для легкого повсякденного макіяжу достатньо невагомої текстури, а якщо потрібно приховати більше нерівностей, обирай кушон, який можна нашаровувати ☀️

Підписуючись, я погоджуюся з умовами