ТонерМені сьогодні доставили тонер, і я вже був вражена його розміром, тому співвідношення ціна-якість дійсно чудове! Консистенція схожа на молоко, але не така рідка, як вода! Тонер не швидко вбиЧитати далі
Чудово для вікової шкіриВ мене вікова та дуже чутлива шкіра, якій завжди не вистачає зволоження та яку дуже легко подразнити. Гель мені чудово підходить. Він все ж таки трошки стягує шкіру, але не критично. А саме Читати далі
ВерхТонік дуже розкішний і поживний. Мені особливо подобається використовувати його після очищення, тому що моя шкіра одразу стає м’якшою та зволоженішою. Консистенція приємна і не надто важка. Читати далі
Ніжні прокладки для щоденного використанняПоки що мені дуже подобаються диски. Вони м’які, не сушать шкіру і не мають неприємного запаху. Я не можу багато сказати про їхню ефективність проти пігментних плям лише після двох тижнів. АЧитати далі
дуже заспокійливий та зволожуючийЯ використовувала цю маску, коли моє обличчя стало дуже чутливим і почервонілим; після цього мій шкірний бар'єр набагато заспокоївся.
дуже ефективнийУ мене комбінована шкіра, і я використовую його 2-3 рази на тиждень, потім сироватку або маску, і нарешті насичений крем. На наступний день моя шкіра чудово гладенька.
Моя остання покупка в Ksisters😍Взимку мені дуже не вистачає зволоження обличчя, але цей крем вирішив цю проблему. Чудовий аромат – справжній бонус! Тепер мій догляд за шкірою справді приємний.
Також хочу подякувати KsistЧитати далі
СуперСироватка від темних плям була зі знижкою в Ksisters за такою чудовою ціною; я була дуже рада, що її насправді можна купити в магазині в Австрії. Продукт так добре наноситься і має ніжну конЧитати далі
У мене були прищіЦе не погано, але й не добре, бо після того, як я використовувала його щоранку протягом останнього тижня, у мене на лобі з'явилися прищі. Те саме сталося і з моєю сестрою, після того, як вонЧитати далі
ТонерМені сьогодні доставили тонер, і я вже був вражена його розміром, тому співвідношення ціна-якість дійсно чудове! Консистенція схожа на молоко, але не така рідка, як вода! Тонер не швидко вбиЧитати далі
Чудово для вікової шкіриВ мене вікова та дуже чутлива шкіра, якій завжди не вистачає зволоження та яку дуже легко подразнити. Гель мені чудово підходить. Він все ж таки трошки стягує шкіру, але не критично. А саме Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу