Неможливо повірити, що він ще порожній!
Якщо ти додавала у нього щось, увійди на сайт, аби побачити товари і завершити покупку.



Ваші круті фоточки та відео










Відгуки – 62
Підходить для сухої шкіри, не сушить, рекомендую 👍🏼
Приємний очищувальний гель, без ароматизаторів, не подразнює, також підходить для сухої шкіри.
Гель справді чудовий. Він має специфічний «запах», оскільки не має аромату. Спочатку мені довелося звикнути, але відчуття після очищення неймовірні. Шкіра м’яка, свіжа та тонізована. Він точно залишиться в моєму щоденному догляді.
Отже, як випливає з назви, це найкращий засіб для ранкового вмивання, який я коли-небудь використовувала. Він залишає відчуття чистоти, без відчуття стягнутості чи сухості. Це може здатися кліше, але я справді не можу дочекатися, щоб вмити ним обличчя вранці. У мене суха або комбінована шкіра, схильна до акне через гормональний дисбаланс, і він справді підтримує чистоту моєї шкіри. Зараз я використовую другий тюбик і вже близько 6 місяців бачу різницю порівняно з попереднім.
Ніжний гель для вмивання, добре очищає шкіру та не сушить її 🙂
Я купила цей засіб для вмивання обличчя, бо чула про нього чудові відгуки. Я була в захваті від нього і думала, що це буде чудодійний засіб. Ні. Це звичайний засіб для вмивання обличчя на водній основі. Базовий аромат трохи дивний, неприємний, він не залишив відчуття зволоженості, скоріше легке в'яжуче відчуття, і я насправді не відчула жодних позитивних змін під час його використання. На щастя, він не завдав мені жодної шкоди, у мене не з'явилося прищів на обличчі від його використання, моя шкіра не подразнювалася після нього, але це не переконало мене купити цей продукт знову. Звичайно, це залежить від користувача, деяким він підходить, а для інших є кращі альтернативи.
дуже ніжний, не подразнює, потрібно лише трохи, без ароматизаторів... справді чудовий
Приємний з легкою піною та дивовижний після нанесення
Це чудовий гель. Його потрібно зовсім небагато, і він чудово піниться. Це чудове доповнення до олії Haruharu Wonder. Рекомендую.
У мене чутлива шкіра, яка потребує зволоження. Цей гель дуже ніжний і мені ідеально підходить.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.