Неможливо повірити, що він ще порожній!
Якщо ти додавала у нього щось, увійди на сайт, аби побачити товари і завершити покупку.









Ваші круті фоточки та відео










Відгуки – 32
Я новачок у використанні ретинолу, мені його порадили в магазині. Зараз я використовую його раз на тиждень. Він не викликав жодних проблем. Тепер я почну використовувати його для своєї мами, якій за 60, бо вважаю, що це чудовий продукт.
Доволі легкий засіб, підійде для новачків в ретинолі, не викликає подразнення, гарно підійде для будь-якого сезону, але з використанням спф крему
Він справді добре працює, має гарну консистенцію і не подразнює мою шкіру. Мені дуже сподобався, тому я замовила такий самий для мами :)
Це моя перша сироватка з ретинолом, тому мені нема з чим її порівнювати. Я користувалася сироваткою близько п'яти місяців і витратила половину флакона. Використовувала приблизно раз чи два на тиждень, щоб уникнути подразнення. Важко помітити якийсь разючий "вау" ефект, але моя шкіра все ще в дуже хорошому стані, я думаю, завдяки корейському догляду за шкірою (36 років), і ця сироватка підтримує цей ефект. Я хвилювалася, що вона закупорить пори, якщо у мене комбінована шкіра, але цього не сталося. Я продовжуватиму її використовувати, а в майбутньому, можливо, пошукаю щось із вищою концентрацією.
Я задоволена, у використанні 2 місяці і бачу позитивний результат
Мені дуже сподобався цей продукт, він робить мою шкіру такою гладенькою наступного ранку.
Це вже другий раз, коли я купую цю сироватку, хоча зазвичай я так не роблю — майже нічого не допомагає, це правда. І який сюрприз! Під макіяж, вдень і вночі, і, як не дивно, моя шкіра під очима чудова, а зморшки (перші) трохи зменшилися. У мене комбінована, товстіша шкіра, мені 40 років, з великими порами, але мені дуже мало продуктів підходить. Я використовую її вже два місяці поспіль і бачила хороші результати. У мене на полиці чекає друга пляшка; дуже рекомендую її. Незважаючи на палюче сонце, я не помітила жодної зміни кольору шкіри під час використання.
Користуюся цим засобом з жовтня. Шкіра легко до нього звикла, він не агресивний - не подразнював, не викликав неприємних відчуттів. Великих змін на шкірі обличчя я не відчула, але, можливо, використовую його занадто коротко. Чи рекомендую я його - так :).
Я використовую цю сироватку з ретинолом вже близько року, і результати справді помітні. За цей час текстура моєї шкіри помітно покращилася, а недоліки практично зникли. Моя шкіра стала гладшою, рівномірнішою і просто виглядає здоровішою. Я також помітила, що мої мімічні зморшки стали менш помітними – мій колір обличчя гладкіший і виглядає більш відпочившим. Сироватка чудово наноситься, легко розподіляється та швидко вбирається. Вона не залишає відчуття липкості чи стягнутості, що для мене є величезним плюсом. Продукт також дуже зручний для щоденного використання. Він має практичний дозатор, який працює бездоганно – у мене не було жодних проблем з упаковкою протягом усього використання. Підсумовуючи, мені дуже подобається ця сироватка, і я можу її однозначно рекомендувати. Це чудовий вибір для тих, хто хоче покращити стан своєї шкіри та досягти здоровішого, сяючого вигляду.
Після 2 місяців використання можу лише рекомендувати, він дуже змінив стан моєї шкіри і я вражена! Зморшки розм'якшилися, пори звузилися і пластика тримається дуже довго.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.