Подарунок при покупці від 60 €
Потреби Шкіри:

Антиейдж /Зморшки

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Biodance Маска для обличчя з полінуклеотидами Rejuvenating Caviar PDRN Real Deep Mask
BiodanceМаска для обличчя з полінуклеотидами Rejuvenating Caviar PDRN Real Deep MaskКолагенові Маски
34 г / 1 шт
4.59 €
13.50 € / 100 g
20 відгуки
Pyunkang Yul Відновлююча маска із чорним чаєм Black Tea Revitalizing Mask Pack
Pyunkang YulВідновлююча маска із чорним чаєм Black Tea Revitalizing Mask PackТканинні Маски
25 мл * 10 шт+1 розміри
32.60 €
13.04 € / 100 ml
4 відгуки
Numbuzin Ліфтинг-маска для обличчя No.9 Nad Bio Lifting-Sil Full Face Mask
NumbuzinЛіфтинг-маска для обличчя No.9 Nad Bio Lifting-Sil Full Face MaskТканинні Маски
48 мл / 1 шт+1 розміри
3.41 €
7.10 € / 100 ml
3 відгуки
Dr. Ceuracle Нічна маска з екстрактом комбучі Vegan Kombucha Tea Sleep Mask
Dr. CeuracleНічна маска з екстрактом комбучі Vegan Kombucha Tea Sleep MaskНічні Маски
100 г
28.65 €
28.65 € / 100 g
1 відгуки
Biodance Маска для обличчя з колагеном Bio-Collagen Real Deep Mask
BiodanceМаска для обличчя з колагеном Bio-Collagen Real Deep MaskКолагенові Маски
34 г / 1 шт
3.50 €
10.29 € / 100 g
163 відгуки
Dr. Reju-All Відновлююча маска для обличчя з полінуклеотидами Advanced PDRN Rejuvenating Mask
Dr. Reju-AllВідновлююча маска для обличчя з полінуклеотидами Advanced PDRN Rejuvenating MaskТканинні Маски
36 мл * 4 шт+1 розміри
16.88 €
11.72 € / 100 ml
1 відгуки
VT Cosmetics Колагенова маска для обличчя зі спікулами Collagen Reedle Shot 100 2Step Mask
VT CosmeticsКолагенова маска для обличчя зі спікулами Collagen Reedle Shot 100 2Step MaskТканинні Маски
1.5 г, 25 г / 1 шт
2.80 €
10.77 € / 100 g
1 відгуки
COSRX Гідрогелева маска з муцином равлика Advanced Snail Mucin Glass Glow Hydrogel Mask
COSRXГідрогелева маска з муцином равлика Advanced Snail Mucin Glass Glow Hydrogel MaskКолагенові Маски
34 г / 1 шт
5.95 €
17.50 € / 100 g
2 відгуки
Fraijour Маска для обличчя з колагеном і ретинолом Retin-Collagen 3D Core Radiance Mask
Centellian24 Інтенсивна ліфтинг-маска для обличчя Madeca Derma Mask Intensive Lifting Formula
Centellian24Інтенсивна ліфтинг-маска для обличчя Madeca Derma Mask Intensive Lifting FormulaТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.64 €
6.56 € / 100 ml
2 відгуки
Lebelage Зволожуюча маска для обличчя з коензимом Coenzyme Q-10 Solution Mask
LebelageЗволожуюча маска для обличчя з коензимом Coenzyme Q-10 Solution MaskТканинні Маски
23 мл * 10 шт+1 розміри
9.69 €
8.72 €
3.79 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 5.97 €
21 відгуки
Medicube Маска для обличчя з пептидами Deep Peptide Radiance Mask
MedicubeМаска для обличчя з пептидами Deep Peptide Radiance MaskТканинні Маски
27 мл / 1 шт
2.84 €
10.52 € / 100 ml
3 відгуки
Medicube Нічна маска для обличчя Collagen Night Wrapping Mask
MedicubeНічна маска для обличчя Collagen Night Wrapping MaskНічні Маски
75 мл
17.51 €
23.35 € / 100 ml
84 відгуки
Frudia Тканинна маска для обличчя з малиною My Orchard Squeeze Mask Raspberry Wine
FrudiaТканинна маска для обличчя з малиною My Orchard Squeeze Mask Raspberry WineТканинні Маски
20 мл / 1 шт+1 розміри
1.00 €
5.00 € / 100 ml
14 відгуки
Lebelage Зволожуюча маска для обличчя з женьшенем Red Ginseng Solution Mask
LebelageЗволожуюча маска для обличчя з женьшенем Red Ginseng Solution MaskТканинні Маски
23 мл * 10 шт+1 розміри
9.69 €
5.81 €
2.53 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 5.81 €
8 відгуки
Torriden Зміцнююча маска для обличчя Cellmazing Firming Gel Mask
TorridenЗміцнююча маска для обличчя Cellmazing Firming Gel MaskТканинні Маски
45 г / 1 шт+1 розміри
5.90 €
13.11 € / 100 g
Mizon Нічна антивікова маска з равликовим екстрактом Snail Wrinkle Care Sleeping Pack
The Saem Тканинна маска для обличчя Bio Solution Nourishing Peptide Mask Sheet
The SaemТканинна маска для обличчя Bio Solution Nourishing Peptide Mask SheetТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.78 €
8.90 € / 100 g
4 відгуки
Some By Mi Освітлювальна маска для обличчя Yuja Niacin 30 Days Blemish Care Serum Mask
Some By MiОсвітлювальна маска для обличчя Yuja Niacin 30 Days Blemish Care Serum MaskТканинні Маски
25 г / 1 шт
1.60 €
6.40 € / 100 g
5 відгуки
VT Cosmetics Ліфтинг-маска для обличчя зі спікулами Reedle Shot Lifting Mask
VT CosmeticsЛіфтинг-маска для обличчя зі спікулами Reedle Shot Lifting MaskТканинні Маски
23 г / 1 шт
2.80 €
12.17 € / 100 g
1 відгуки
The Saem Тканинна маска для обличчя Natural Shea Butter Mask Sheet
The SaemТканинна маска для обличчя Natural Shea Butter Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.78 €
8.48 € / 100 ml
1 відгуки
The Saem Тканинна маска для обличчя Natural Rice Mask Sheet
The SaemТканинна маска для обличчя Natural Rice Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.78 €
8.48 € / 100 ml
4 відгуки
Enough Тканинна маска з морським колагеном Ultra X10 Collagen Pro Marine Mask
EnoughТканинна маска з морським колагеном Ultra X10 Collagen Pro Marine MaskТканинні Маски
25 г / 1 шт+1 розміри
0.98 €
3.92 € / 100 g
9 відгуки
Mary & May Глиняна маска для балансування шкіри Rose Hyaluronic Hydra Wash Off Pack
Mary & MayГлиняна маска для балансування шкіри Rose Hyaluronic Hydra Wash Off PackЗмивні Маски
30 г+1 розміри
6.99 €
23.30 € / 100 g
34 відгуки
Neogen Маска для відновлення біоритму шкіри Dermalogy Probiotics Relief Mask
NeogenМаска для відновлення біоритму шкіри Dermalogy Probiotics Relief MaskТканинні Маски
25 г * 5 шт+1 розміри
10.90 €
8.72 € / 100 g
5 відгуки
LALARECIPE Гелева маска для обличчя з колагеном Collagen Melting Gel Mask
LALARECIPEГелева маска для обличчя з колагеном Collagen Melting Gel MaskКолагенові Маски
40 г / 1 шт
7.61 €
19.02 € / 100 g
Needly Гелева маска для обличчя з колагеном і ретинолом Retifit Collagen Gel Mask
NeedlyГелева маска для обличчя з колагеном і ретинолом Retifit Collagen Gel MaskКолагенові Маски
36 г / 1 шт
4.07 €
3.46 €
9.61 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.46 €
The Saem Тканинна маска для обличчя з ретинолом Bio Solution Pore Tightening Retinol Mask Sheet
Sungboon Editor Колагенова ліфтинг-маска для обличчя Deep Collagen Power Boosting Mask
VT Cosmetics Моделююча маска зі спікулами і колагеном Reedle Shot Ex Collagen Modeling Pack
VT Cosmetics Колагенова маска для обличчя зі спікулами Collagen Reedle Shot 700 2Step Mask
VT CosmeticsКолагенова маска для обличчя зі спікулами Collagen Reedle Shot 700 2Step MaskТканинні Маски
1.5 г, 27 г / 1 шт
3.39 €
12.11 € / 100 g
4 відгуки
VT Cosmetics Колагенова маска для обличчя зі спікулами Collagen Reedle Shot 300 2Step Mask
VT CosmeticsКолагенова маска для обличчя зі спікулами Collagen Reedle Shot 300 2Step MaskТканинні Маски
1.5 г, 25 г / 1 шт
3.09 €
11.88 € / 100 g
2 відгуки
Benton Гідрогелева маска для обличчя з колагеном Hydrogel Collagen Face Mask
Dr. Ceuracle Моделююча підтягуюча маска з колагеном Expert Collagen Firming Modeling Mask

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Маски для обличчя — це категорія доглядової косметики для інтенсивного догляду, яка допомагає подарувати шкірі додаткову порцію турботи, зволоження та сяйва ✨

Уяви: вечір, улюблений серіал, чашка чаю і твоя маленька б’юті-пауза. Саме для таких моментів створені маски для обличчя — вони допомагають адаптувати догляд під настрій і потреби твоєї шкіри.

Види масок для обличчя

У Ksisters ти знайдеш різні формати масок для обличчя:

  • Тканинні маски — швидкий спосіб подарувати шкірі інтенсивний догляд і хвилинку релаксу. Вони щедро просочені есенцією, щільно прилягають до обличчя та допомагають активним компонентам працювати максимально ефективно.
  • Змивні маски — справжня знахідка для тих, хто любить персоналізований догляд. Глиняні, кремові, гелеві чи з ензимами — легко обрати варіант під конкретні потреби шкіри: очищення, живлення, заспокоєння або сяйво.
  • Нічні маски — працюють, поки ти відпочиваєш. За ніч вони допомагають відновити баланс вологи, заспокоїти шкіру та зробити її більш свіжою і доглянутою вже зранку.  
  • Колагенові маски — ідеальні для догляду за пружністю та гладкістю шкіри. Вони допомагають підтримувати еластичність, дарують відчуття зволоження та надають обличчю здорового сяйва.

Маски для обличчя за типом шкіри та потребами 

Обирай маски для обличчя залежно від того, чого зараз потребує твоя шкіра. Тут знайдеться рішення для будь-якого запиту:

  • Суха шкіра;
  • Жирна;
  • Комбінована;
  • Чутлива;
  • Шкіра, схильна до акне;
  • Зволоження;
  • Заспокоєння;
  • Освітлення;
  • Антивіковий догляд.

Твоя шкіра змінюється — і це нормально. Сьогодні їй може хотітися більше зволоження, а завтра — сяйва або заспокійливого догляду. Саме тому маски для обличчя стали таким must-have у beauty-рутині багатьох дівчат. 

Не зупиняйся на одній: чому б не побалувати свою шкіру та не купити їй декілька засобів? Кожна маска буде ніби подарунком, який закриває ту чи іншу потребу. Комбінуй декілька або використовуй окремо — і нехай твоя шкіра буде неповторною 😌

Чому варто купувати маски для обличчя в Ksisters 

Ksisters — це місце, де корейський догляд стає ближчим і зрозумілішим 💗 Тут ти знайдеш:

  • оригінальну корейську косметику з приємними цінами;
  • перевірені корейські бренди, які люблять beauty-експерти по всьому світу;
  • швидку доставку по країнах ЄС;
  • підтримку клієнтів, коли потрібна допомога з вибором;
  • надійний онлайн-магазин для твого комфортного шопінгу.

Ми знаємо, що вибір косметики іноді схожий на пошук «тієї самої сукні». Тому тут ти можеш спокійно знайти свою ідеальну маску для догляду за шкірою — для моментів, коли хочеться більше турботи про себе ✨

Маска для догляду за шкірою як складова твоєї рутини

Твоя beauty-рутина — це не просто набір баночок на поличці, а маленький щоденний ритуал любові до себе. Додай маску для догляду за шкірою тоді, коли хочеться extra турботи: після насиченого дня, перед важливою подією або просто для моменту «я балую себе». Обирай свій формат: ніжні тканинні маски для швидкого glow, змивні для відчуття свіжості чи нічні, які працюють, поки ти відпочиваєш ✨

Можна використовувати маски на обличчя разово під настрій або зробити їх частиною регулярного догляду. Експериментуй, слухай свою шкіру і створюй свою ідеальну beauty-комбінацію з улюбленими сироватками та кремами. Бо догляд — це не про «треба», а про приємні моменти, які роблять тебе ще більш сяючою 💖

Підписуючись, я погоджуюся з умовами