Подарунок при покупці від 60 €
Потреби Шкіри:

Почервоніння

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Pyunkang Yul Відновлююча маска із чорним чаєм Black Tea Revitalizing Mask Pack
Pyunkang YulВідновлююча маска із чорним чаєм Black Tea Revitalizing Mask PackТканинні Маски
25 мл * 10 шт+1 розміри
32.60 €
13.04 € / 100 ml
4 відгуки
Medipeel Маска для обличчя з центеллою і полінуклеотидами Young Cica PDRN Trouble Soothing Mask
Cu Skin Зволожуюча нічна маска для обличчя CU Dr. Solution Moisture Sleeping Mask
Tirtir Заспокійлива тканинна маска для обличчя Tea Tree Clear Ampoule Mask
TirtirЗаспокійлива тканинна маска для обличчя Tea Tree Clear Ampoule MaskТканинні Маски
310 г / 30 шт
22.90 €
7.39 € / 100 g
1 відгуки
Cell Fusion C Охолоджуюча маска для обличчя з екстрактом центелли Cica Cooling Mask
Purito Seoul Регенеруюча нічна маска Luminous Ceramide Sleeping Pack
Purito SeoulРегенеруюча нічна маска Luminous Ceramide Sleeping PackНічні Маски
100 мл
19.68 €
19.68 € / 100 ml
2 відгуки
Medicube Рожева маска для обличчя з вітамінами і полінуклеотидами PDRN Pink Vita Coating Mask
kkul Маска для обличчя з гіалуроновою кислотою і колагеном Relaxation Station Hyaluronic Collagen Sheet Mask
COSRX Гідрогелева маска з муцином равлика Advanced Snail Mucin Glass Glow Hydrogel Mask
COSRXГідрогелева маска з муцином равлика Advanced Snail Mucin Glass Glow Hydrogel MaskКолагенові Маски
34 г / 1 шт
5.95 €
17.50 € / 100 g
2 відгуки
Lebelage Зволожуюча маска для обличчя з коензимом Coenzyme Q-10 Solution Mask
LebelageЗволожуюча маска для обличчя з коензимом Coenzyme Q-10 Solution MaskТканинні Маски
23 мл * 10 шт+1 розміри
9.69 €
8.72 €
3.79 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 5.97 €
21 відгуки
Missha Заспокійлива тканинна маска з алое Airy Fit Sheet Mask Aloe
MisshaЗаспокійлива тканинна маска з алое Airy Fit Sheet Mask AloeТканинні Маски
19 г / 1 шт
1.49 €
7.84 € / 100 g
5 відгуки
Mary & May Тканинна маска для обличчя Hyaluronic Panthenol Hydra Mask
Mary & MayТканинна маска для обличчя Hyaluronic Panthenol Hydra MaskТканинні Маски
400 г / 30 шт
13.90 €
3.48 € / 100 g
16 відгуки
Tony Moly Освіжуюча тканинна маска з алое Fresh To Go Aloe Mask Sheet
Tony MolyОсвіжуюча тканинна маска з алое Fresh To Go Aloe Mask SheetТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.80 €
9.00 € / 100 g
Tony Moly Тканинна маска з екстрактом ананасу Fresh To Go Pineapple Mask
Tony MolyТканинна маска з екстрактом ананасу Fresh To Go Pineapple MaskТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.81 €
9.05 € / 100 g
2 відгуки
Missha Тканинна маска для обличчя Airy Fit Sheet Mask Rice
MisshaТканинна маска для обличчя Airy Fit Sheet Mask RiceТканинні Маски
19 г / 1 шт
1.40 €
7.37 € / 100 g
25 відгуки
Torriden Збалансовуюча маска для обличчя Balanceful Control Mask
TorridenЗбалансовуюча маска для обличчя Balanceful Control MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт+1 розміри
3.94 €
15.76 € / 100 ml
Mary & May Маска для обличчя з веганським колагеном і алое Vegan Collagen Fresh Aloe Mask
AXIS-Y Заспокійлива гелева маска для обличчя New Skin Resolution Gel Mask
AXIS-YЗаспокійлива гелева маска для обличчя New Skin Resolution Gel MaskЗмивні Маски
100 мл
13.90 €
13.90 € / 100 ml
7 відгуки
Missha Маска для обличчя з екстрактом зеленого чаю Airy Fit Sheet Mask Green Tea
MisshaМаска для обличчя з екстрактом зеленого чаю Airy Fit Sheet Mask Green TeaТканинні Маски
19 г / 1 шт
1.60 €
8.42 € / 100 g
3 відгуки
Farmstay Тканинна маска з маслом ши Real Shea Butter Essence Mask
FarmstayТканинна маска з маслом ши Real Shea Butter Essence MaskТканинні Маски
23 мл / 1 шт
1.23 €
5.35 € / 100 ml
8 відгуки
Torriden Маска для обличчя з центеллою Balanceful Centella Asiatic Extract Mask
TorridenМаска для обличчя з центеллою Balanceful Centella Asiatic Extract MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт+1 розміри
2.92 €
11.68 € / 100 ml
Skin1004 Релакс-маска для обличчя з екстрактом центелли та чайного дерева Madagascar Centella Tea-Trica Relaxing Mask
Farmstay Тканинна маска для обличчя Citrus Yuja Vitalizing Mask Sheet
FarmstayТканинна маска для обличчя Citrus Yuja Vitalizing Mask SheetТканинні Маски
23 мл / 1 шт
0.80 €
3.48 € / 100 ml
1 відгуки
Farmstay Тканинна маска для обличчя Real Lychee Essence Mask
FarmstayТканинна маска для обличчя Real Lychee Essence MaskТканинні Маски
23 мл / 1 шт
1.23 €
0.80 €
3.48 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 0.80 €
17 відгуки
Farmstay Тканинна маска для обличчя Real Tea Tree Essence Mask
FarmstayТканинна маска для обличчя Real Tea Tree Essence MaskТканинні Маски
23 мл / 1 шт
1.23 €
0.62 €
2.70 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 0.62 €
8 відгуки
Missha Маска для обличчя з екстрактом чайного дерева Airy Fit Sheet Mask Tea Tree
MisshaМаска для обличчя з екстрактом чайного дерева Airy Fit Sheet Mask Tea TreeТканинні Маски
19 г / 1 шт
1.50 €
7.89 € / 100 g
12 відгуки
Missha Тканинна маска для обличчя Mascure Whitening Solution Sheet Mask Glutathione
MisshaТканинна маска для обличчя Mascure Whitening Solution Sheet Mask GlutathioneТканинні Маски
27 мл / 1 шт
1.30 €
4.81 € / 100 ml
3 відгуки
Skin1004 Маска для обличчя з центелою Madagascar Centella Watergel Sheet Ampoule Mask
Skin1004Маска для обличчя з центелою Madagascar Centella Watergel Sheet Ampoule MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт+1 розміри
2.30 €
9.20 € / 100 ml
27 відгуки
Lebelage Зволожуюча тканинна маска для обличчя з алое Aloe Solution Mask
LebelageЗволожуюча тканинна маска для обличчя з алое Aloe Solution MaskТканинні Маски
23 мл / 1 шт+1 розміри
1.07 €
4.65 € / 100 ml
20 відгуки
Dr. Althea Заспокійлива маска для обличчя Cushion Veil Calming Mask
Dr. AltheaЗаспокійлива маска для обличчя Cushion Veil Calming MaskТканинні Маски
35 г / 1 шт+1 розміри
2.70 €
7.71 € / 100 g
1 відгуки
Benton Заспокійлива маска для обличчя з центеллою Centella CICA Mask Pack
BentonЗаспокійлива маска для обличчя з центеллою Centella CICA Mask PackТканинні Маски
23 г * 10 шт+1 розміри
15.90 €
6.91 € / 100 g
3 відгуки
Numbuzin Охолоджуюча заспокійлива маска для обличчя No.4 Icy Soothing Sheet Mask
ANUA Колагенова маска з екстрактом серцелиста Heartleaf 70 Soothing Collagen Mask
ANUAКолагенова маска з екстрактом серцелиста Heartleaf 70 Soothing Collagen MaskКолагенові Маски
38 г / 1 шт
3.65 €
9.61 € / 100 g
3 відгуки
iUNIK Нічна маска для обличчя з прополісом Propolis Vitamin Sleeping Mask
iUNIKНічна маска для обличчя з прополісом Propolis Vitamin Sleeping MaskНічні Маски
60 мл
11.08 €
18.47 € / 100 ml
43 відгуки
Biodance Маска для обличчя з морськими мінералами Refreshing Sea Kelp Real Deep Mask
BiodanceМаска для обличчя з морськими мінералами Refreshing Sea Kelp Real Deep MaskКолагенові Маски
34 г / 1 шт
3.28 €
9.65 € / 100 g
16 відгуки

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Маски для обличчя — це категорія доглядової косметики для інтенсивного догляду, яка допомагає подарувати шкірі додаткову порцію турботи, зволоження та сяйва ✨

Уяви: вечір, улюблений серіал, чашка чаю і твоя маленька б’юті-пауза. Саме для таких моментів створені маски для обличчя — вони допомагають адаптувати догляд під настрій і потреби твоєї шкіри.

Види масок для обличчя

У Ksisters ти знайдеш різні формати масок для обличчя:

  • Тканинні маски — швидкий спосіб подарувати шкірі інтенсивний догляд і хвилинку релаксу. Вони щедро просочені есенцією, щільно прилягають до обличчя та допомагають активним компонентам працювати максимально ефективно.
  • Змивні маски — справжня знахідка для тих, хто любить персоналізований догляд. Глиняні, кремові, гелеві чи з ензимами — легко обрати варіант під конкретні потреби шкіри: очищення, живлення, заспокоєння або сяйво.
  • Нічні маски — працюють, поки ти відпочиваєш. За ніч вони допомагають відновити баланс вологи, заспокоїти шкіру та зробити її більш свіжою і доглянутою вже зранку.  
  • Колагенові маски — ідеальні для догляду за пружністю та гладкістю шкіри. Вони допомагають підтримувати еластичність, дарують відчуття зволоження та надають обличчю здорового сяйва.

Маски для обличчя за типом шкіри та потребами 

Обирай маски для обличчя залежно від того, чого зараз потребує твоя шкіра. Тут знайдеться рішення для будь-якого запиту:

  • Суха шкіра;
  • Жирна;
  • Комбінована;
  • Чутлива;
  • Шкіра, схильна до акне;
  • Зволоження;
  • Заспокоєння;
  • Освітлення;
  • Антивіковий догляд.

Твоя шкіра змінюється — і це нормально. Сьогодні їй може хотітися більше зволоження, а завтра — сяйва або заспокійливого догляду. Саме тому маски для обличчя стали таким must-have у beauty-рутині багатьох дівчат. 

Не зупиняйся на одній: чому б не побалувати свою шкіру та не купити їй декілька засобів? Кожна маска буде ніби подарунком, який закриває ту чи іншу потребу. Комбінуй декілька або використовуй окремо — і нехай твоя шкіра буде неповторною 😌

Чому варто купувати маски для обличчя в Ksisters 

Ksisters — це місце, де корейський догляд стає ближчим і зрозумілішим 💗 Тут ти знайдеш:

  • оригінальну корейську косметику з приємними цінами;
  • перевірені корейські бренди, які люблять beauty-експерти по всьому світу;
  • швидку доставку по країнах ЄС;
  • підтримку клієнтів, коли потрібна допомога з вибором;
  • надійний онлайн-магазин для твого комфортного шопінгу.

Ми знаємо, що вибір косметики іноді схожий на пошук «тієї самої сукні». Тому тут ти можеш спокійно знайти свою ідеальну маску для догляду за шкірою — для моментів, коли хочеться більше турботи про себе ✨

Маска для догляду за шкірою як складова твоєї рутини

Твоя beauty-рутина — це не просто набір баночок на поличці, а маленький щоденний ритуал любові до себе. Додай маску для догляду за шкірою тоді, коли хочеться extra турботи: після насиченого дня, перед важливою подією або просто для моменту «я балую себе». Обирай свій формат: ніжні тканинні маски для швидкого glow, змивні для відчуття свіжості чи нічні, які працюють, поки ти відпочиваєш ✨

Можна використовувати маски на обличчя разово під настрій або зробити їх частиною регулярного догляду. Експериментуй, слухай свою шкіру і створюй свою ідеальну beauty-комбінацію з улюбленими сироватками та кремами. Бо догляд — це не про «треба», а про приємні моменти, які роблять тебе ще більш сяючою 💖

Підписуючись, я погоджуюся з умовами