Подарунок при покупці від 60 €
Потреби Шкіри:

Тьмяна Шкіра

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Biodance Маска для обличчя з полінуклеотидами Rejuvenating Caviar PDRN Real Deep Mask
BiodanceМаска для обличчя з полінуклеотидами Rejuvenating Caviar PDRN Real Deep MaskКолагенові Маски
34 г / 1 шт
4.59 €
13.50 € / 100 g
20 відгуки
Skin1004 Тканинна маска для сяйва шкіри Madagascar Centella Tone Brightening Glow Mask
Skin1004Тканинна маска для сяйва шкіри Madagascar Centella Tone Brightening Glow MaskТканинні Маски
25 мл * 5 шт+1 розміри
13.51 €
10.81 € / 100 ml
4 відгуки
Dr. Ceuracle Нічна маска з екстрактом комбучі Vegan Kombucha Tea Sleep Mask
Dr. CeuracleНічна маска з екстрактом комбучі Vegan Kombucha Tea Sleep MaskНічні Маски
100 г
28.65 €
28.65 € / 100 g
1 відгуки
Cell Fusion C Колагенова маска для обличчя Glass Skin Collagen Mask
Cell Fusion CКолагенова маска для обличчя Glass Skin Collagen MaskКолагенові Маски
35 г / 1 шт
4.82 €
13.77 € / 100 g
Dr. Reju-All Відновлююча маска для обличчя з полінуклеотидами Advanced PDRN Rejuvenating Mask
Dr. Reju-AllВідновлююча маска для обличчя з полінуклеотидами Advanced PDRN Rejuvenating MaskТканинні Маски
36 мл * 4 шт+1 розміри
16.88 €
11.72 € / 100 ml
1 відгуки
Medicube Рожева маска для обличчя з вітамінами і полінуклеотидами PDRN Pink Vita Coating Mask
Some By Mi Тканинна маска для обличчя Real Glutathione Brightening Care Mask
Some By MiТканинна маска для обличчя Real Glutathione Brightening Care MaskТканинні Маски
20 г / 1 шт
0.62 €
3.10 € / 100 g
3 відгуки
Medicube Маска для обличчя з колагеном Collagen Lifting Mask
MedicubeМаска для обличчя з колагеном Collagen Lifting MaskТканинні Маски
27 г / 1 шт
2.94 €
10.89 € / 100 g
5 відгуки
kkul Маска для обличчя з екстрактом рису Relaxation Station Rice Sheet Mask
kkulМаска для обличчя з екстрактом рису Relaxation Station Rice Sheet MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.25 €
5.00 € / 100 ml
16 відгуки
COSRX Гідрогелева маска з муцином равлика Advanced Snail Mucin Glass Glow Hydrogel Mask
COSRXГідрогелева маска з муцином равлика Advanced Snail Mucin Glass Glow Hydrogel MaskКолагенові Маски
34 г / 1 шт
5.95 €
17.50 € / 100 g
2 відгуки
Lebelage Зволожуюча маска для обличчя з коензимом Coenzyme Q-10 Solution Mask
LebelageЗволожуюча маска для обличчя з коензимом Coenzyme Q-10 Solution MaskТканинні Маски
23 мл * 10 шт+1 розміри
9.69 €
8.72 €
3.79 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 5.97 €
21 відгуки
Medicube Маска для обличчя з пептидами Deep Peptide Radiance Mask
MedicubeМаска для обличчя з пептидами Deep Peptide Radiance MaskТканинні Маски
27 мл / 1 шт
2.84 €
10.52 € / 100 ml
3 відгуки
kkul Маска для обличчя з AHA і BHA кислотами Relaxation Station AHA/BHA Sheet Mask
kkulМаска для обличчя з AHA і BHA кислотами Relaxation Station AHA/BHA Sheet MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.14 €
0.74 €
2.96 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 0.74 €
72 відгуки
Medicube Нічна маска для обличчя Collagen Night Wrapping Mask
MedicubeНічна маска для обличчя Collagen Night Wrapping MaskНічні Маски
75 мл
17.51 €
23.35 € / 100 ml
84 відгуки
Some By Mi Маска для обличчя Galactomyces Glutathione Daily Mask
Some By MiМаска для обличчя Galactomyces Glutathione Daily MaskТканинні Маски
350 мл / 30 шт
18.50 €
5.29 € / 100 ml
3 відгуки
Tony Moly Тканинна маска з екстрактом ананасу Fresh To Go Pineapple Mask
Tony MolyТканинна маска з екстрактом ананасу Fresh To Go Pineapple MaskТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.81 €
9.05 € / 100 g
2 відгуки
Medicube Гелева маска для обличчя з койєвою кислотою Kojic Acid Turmeric Brightening Gel Mask
MedicubeГелева маска для обличчя з койєвою кислотою Kojic Acid Turmeric Brightening Gel MaskКолагенові Маски
28 г / 1 шт
2.96 €
10.57 € / 100 g
3 відгуки
Abib Гелева маска для обличчя Collagen Gel Mask Jericho Rose Jelly
AbibГелева маска для обличчя Collagen Gel Mask Jericho Rose JellyКолагенові Маски
35 г / 1 шт
2.97 €
8.49 € / 100 g
2 відгуки
Missha Маска для обличчя з перлинним екстрактом Airy Fit Sheet Mask Pearl
MisshaМаска для обличчя з перлинним екстрактом Airy Fit Sheet Mask PearlТканинні Маски
19 г / 1 шт
1.40 €
7.37 € / 100 g
19 відгуки
Tony Moly Тканинна маска для обличчя Master Lab Sheet Mask Vitamin C
Tony MolyТканинна маска для обличчя Master Lab Sheet Mask Vitamin CТканинні Маски
19 мл / 1 шт
3.38 €
17.79 € / 100 ml
1 відгуки
Missha Маска для обличчя Vita C Plus Ampoule Mask
MisshaМаска для обличчя Vita C Plus Ampoule MaskТканинні Маски
27 г / 1 шт
2.40 €
8.89 € / 100 g
Mary & May Вітамінні маски з ніацинамідом та вітаміном С Niacinanide Vitamin C Brightening Mask
COSRX Нічна живильна маска для обличчя Ultimate Nourishing Rice Overnight Spa Mask
VT Cosmetics Моделююча маска зі спікулами і вітамінним комплексом Reedle Shot Ex Vitamin Modeling Pack
Missha Тканинна маска Talks Vegan Squeeze Sheet Mask Skin Fitness
MisshaТканинна маска Talks Vegan Squeeze Sheet Mask Skin FitnessТканинні Маски
27 г / 1 шт
2.95 €
10.93 € / 100 g
Some By Mi Освітлювальна маска для обличчя Yuja Niacin 30 Days Blemish Care Serum Mask
Some By MiОсвітлювальна маска для обличчя Yuja Niacin 30 Days Blemish Care Serum MaskТканинні Маски
25 г / 1 шт
1.60 €
6.40 € / 100 g
5 відгуки
Benton Тканинна маска з високим вмістом муцину равлика та бджолиною отрутою Snail Bee High Content Mask Pack
Esfolio Тканинна маска з вітаміном С Vitamin C Ampoule Mask Sheet
EsfolioТканинна маска з вітаміном С Vitamin C Ampoule Mask SheetТканинні Маски
25 мл / 1 шт
0.70 €
2.80 € / 100 ml
1 відгуки
Some By Mi Тканинна маска для обличчя Galactomyces Glutathione Glow Serum Mask
Some By MiТканинна маска для обличчя Galactomyces Glutathione Glow Serum MaskТканинні Маски
22 г / 1 шт
1.66 €
7.55 € / 100 g
1 відгуки
Farmstay Тканинна маска для обличчя Citrus Yuja Vitalizing Mask Sheet
FarmstayТканинна маска для обличчя Citrus Yuja Vitalizing Mask SheetТканинні Маски
23 мл / 1 шт
0.80 €
3.48 € / 100 ml
1 відгуки
Farmstay Тканинна маска для обличчя Real Carrot Essence Mask
FarmstayТканинна маска для обличчя Real Carrot Essence MaskТканинні Маски
23 мл / 1 шт
1.23 €
0.74 €
3.22 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 0.62 €
10 відгуки
Esfolio Освітлююча маска з вітаміном С Pure Skin Vitamin C Essence Mask Sheet
EsfolioОсвітлююча маска з вітаміном С Pure Skin Vitamin C Essence Mask SheetТканинні Маски
25 мл / 1 шт
0.62 €
2.48 € / 100 ml
9 відгуки
Esfolio Маска з екстрактом меду Pure Skin Honey Essence Mask Sheet
EsfolioМаска з екстрактом меду Pure Skin Honey Essence Mask SheetТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.04 €
4.16 € / 100 ml
20 відгуки
The Saem Тканинна маска для обличчя Natural Shea Butter Mask Sheet
The SaemТканинна маска для обличчя Natural Shea Butter Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.78 €
8.48 € / 100 ml
1 відгуки
Missha Тканинна маска для обличчя Mascure Whitening Solution Sheet Mask Glutathione
MisshaТканинна маска для обличчя Mascure Whitening Solution Sheet Mask GlutathioneТканинні Маски
27 мл / 1 шт
1.30 €
4.81 € / 100 ml
3 відгуки

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Маски для обличчя — це категорія доглядової косметики для інтенсивного догляду, яка допомагає подарувати шкірі додаткову порцію турботи, зволоження та сяйва ✨

Уяви: вечір, улюблений серіал, чашка чаю і твоя маленька б’юті-пауза. Саме для таких моментів створені маски для обличчя — вони допомагають адаптувати догляд під настрій і потреби твоєї шкіри.

Види масок для обличчя

У Ksisters ти знайдеш різні формати масок для обличчя:

  • Тканинні маски — швидкий спосіб подарувати шкірі інтенсивний догляд і хвилинку релаксу. Вони щедро просочені есенцією, щільно прилягають до обличчя та допомагають активним компонентам працювати максимально ефективно.
  • Змивні маски — справжня знахідка для тих, хто любить персоналізований догляд. Глиняні, кремові, гелеві чи з ензимами — легко обрати варіант під конкретні потреби шкіри: очищення, живлення, заспокоєння або сяйво.
  • Нічні маски — працюють, поки ти відпочиваєш. За ніч вони допомагають відновити баланс вологи, заспокоїти шкіру та зробити її більш свіжою і доглянутою вже зранку.  
  • Колагенові маски — ідеальні для догляду за пружністю та гладкістю шкіри. Вони допомагають підтримувати еластичність, дарують відчуття зволоження та надають обличчю здорового сяйва.

Маски для обличчя за типом шкіри та потребами 

Обирай маски для обличчя залежно від того, чого зараз потребує твоя шкіра. Тут знайдеться рішення для будь-якого запиту:

  • Суха шкіра;
  • Жирна;
  • Комбінована;
  • Чутлива;
  • Шкіра, схильна до акне;
  • Зволоження;
  • Заспокоєння;
  • Освітлення;
  • Антивіковий догляд.

Твоя шкіра змінюється — і це нормально. Сьогодні їй може хотітися більше зволоження, а завтра — сяйва або заспокійливого догляду. Саме тому маски для обличчя стали таким must-have у beauty-рутині багатьох дівчат. 

Не зупиняйся на одній: чому б не побалувати свою шкіру та не купити їй декілька засобів? Кожна маска буде ніби подарунком, який закриває ту чи іншу потребу. Комбінуй декілька або використовуй окремо — і нехай твоя шкіра буде неповторною 😌

Чому варто купувати маски для обличчя в Ksisters 

Ksisters — це місце, де корейський догляд стає ближчим і зрозумілішим 💗 Тут ти знайдеш:

  • оригінальну корейську косметику з приємними цінами;
  • перевірені корейські бренди, які люблять beauty-експерти по всьому світу;
  • швидку доставку по країнах ЄС;
  • підтримку клієнтів, коли потрібна допомога з вибором;
  • надійний онлайн-магазин для твого комфортного шопінгу.

Ми знаємо, що вибір косметики іноді схожий на пошук «тієї самої сукні». Тому тут ти можеш спокійно знайти свою ідеальну маску для догляду за шкірою — для моментів, коли хочеться більше турботи про себе ✨

Маска для догляду за шкірою як складова твоєї рутини

Твоя beauty-рутина — це не просто набір баночок на поличці, а маленький щоденний ритуал любові до себе. Додай маску для догляду за шкірою тоді, коли хочеться extra турботи: після насиченого дня, перед важливою подією або просто для моменту «я балую себе». Обирай свій формат: ніжні тканинні маски для швидкого glow, змивні для відчуття свіжості чи нічні, які працюють, поки ти відпочиваєш ✨

Можна використовувати маски на обличчя разово під настрій або зробити їх частиною регулярного догляду. Експериментуй, слухай свою шкіру і створюй свою ідеальну beauty-комбінацію з улюбленими сироватками та кремами. Бо догляд — це не про «треба», а про приємні моменти, які роблять тебе ще більш сяючою 💖

Підписуючись, я погоджуюся з умовами