Верх!Раніше я користувалася окремими флаконами цього бренду. AHA та BHA. Коли я побачила їх обидва разом, та ще й у флаконі з розпилювачем, К. одразу ж мусила купити. Я використовую тонік лише ввЧитати далі
Дуже рекомендую!Користуюсь цим тонером вже деякий час і це реально засіб який працює.
Текстура легка, не липка, дуже швидко вбирається і одразу дає відчуття зволоження. Шкіра після нього м’яка, спокійна і Читати далі
Верх!Раніше я користувалася окремими флаконами цього бренду. AHA та BHA. Коли я побачила їх обидва разом, та ще й у флаконі з розпилювачем, К. одразу ж мусила купити. Я використовую тонік лише ввЧитати далі
Дуже рекомендую!Користуюсь цим тонером вже деякий час і це реально засіб який працює.
Текстура легка, не липка, дуже швидко вбирається і одразу дає відчуття зволоження. Шкіра після нього м’яка, спокійна і Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу