ТонерМені сьогодні доставили тонер, і я вже був вражена його розміром, тому співвідношення ціна-якість дійсно чудове! Консистенція схожа на молоко, але не така рідка, як вода! Тонер не швидко вбиЧитати далі
ВерхТонік дуже розкішний і поживний. Мені особливо подобається використовувати його після очищення, тому що моя шкіра одразу стає м’якшою та зволоженішою. Консистенція приємна і не надто важка. Читати далі
Дуже рекомендую!Користуюсь цим тонером вже деякий час і це реально засіб який працює.
Текстура легка, не липка, дуже швидко вбирається і одразу дає відчуття зволоження. Шкіра після нього м’яка, спокійна і Читати далі
Найкращий тонерЦе вже моя третя пляшечка, і я використовую її щоранку та щовечора. Формула ідеальна, вона чудово відчувається на шкірі та легко вписується в мій щоденний розпорядок. Вона також чудово підхоЧитати далі
Верх!Раніше я користувалася окремими флаконами цього бренду. AHA та BHA. Коли я побачила їх обидва разом, та ще й у флаконі з розпилювачем, К. одразу ж мусила купити. Я використовую тонік лише ввЧитати далі
ТонерМені сьогодні доставили тонер, і я вже був вражена його розміром, тому співвідношення ціна-якість дійсно чудове! Консистенція схожа на молоко, але не така рідка, як вода! Тонер не швидко вбиЧитати далі
ВерхТонік дуже розкішний і поживний. Мені особливо подобається використовувати його після очищення, тому що моя шкіра одразу стає м’якшою та зволоженішою. Консистенція приємна і не надто важка. Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу