Просто чудово!!Цей продукт справді добре підходить для чутливої шкіри та надає моїй шкірі чудового сяйва. Крім того, у мене не було жодного почервоніння з тих пір, як я почала використовувати тонік.
ВерхТонік дуже розкішний і поживний. Мені особливо подобається використовувати його після очищення, тому що моя шкіра одразу стає м’якшою та зволоженішою. Консистенція приємна і не надто важка. Читати далі
Дуже рекомендую!Користуюсь цим тонером вже деякий час і це реально засіб який працює.
Текстура легка, не липка, дуже швидко вбирається і одразу дає відчуття зволоження. Шкіра після нього м’яка, спокійна і Читати далі
Найкращий тонерЦе вже моя третя пляшечка, і я використовую її щоранку та щовечора. Формула ідеальна, вона чудово відчувається на шкірі та легко вписується в мій щоденний розпорядок. Вона також чудово підхоЧитати далі
Просто чудово!!Цей продукт справді добре підходить для чутливої шкіри та надає моїй шкірі чудового сяйва. Крім того, у мене не було жодного почервоніння з тих пір, як я почала використовувати тонік.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу