ВерхТонік дуже розкішний і поживний. Мені особливо подобається використовувати його після очищення, тому що моя шкіра одразу стає м’якшою та зволоженішою. Консистенція приємна і не надто важка. Читати далі
Чудовий кремМені дуже подобається цей крем! Консистенція трохи дивує, але він надзвичайно легко наноситься, відчувається чудово і робить саме те, що обіцяє! Я не очікувала такого помітного результату. ВЧитати далі
Чудовий продуктВін чудово піниться, легко втирається масажними рухами та добре змивається. Моя шкіра неймовірно м’яка та оксамитова, без жодної стягнутості чи чогось подібного. Мені він дуже подобається, іЧитати далі
Досить непоганий крем на літоКупила собі цей крем на зиму, маючи комбіновану шкіру, оскільки думала, що зволоження буде АЖ ЗАНАДТО БАГАТО, але цього не виявилося. Так, крем не залишає блиску та липкості, має зручний дозЧитати далі
Моя остання покупка в Ksisters😍Взимку мені дуже не вистачає зволоження обличчя, але цей крем вирішив цю проблему. Чудовий аромат – справжній бонус! Тепер мій догляд за шкірою справді приємний.
Також хочу подякувати KsistЧитати далі
У мене були прищіЦе не погано, але й не добре, бо після того, як я використовувала його щоранку протягом останнього тижня, у мене на лобі з'явилися прищі. Те саме сталося і з моєю сестрою, після того, як вонЧитати далі
ВерхТонік дуже розкішний і поживний. Мені особливо подобається використовувати його після очищення, тому що моя шкіра одразу стає м’якшою та зволоженішою. Консистенція приємна і не надто важка. Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу