Дуже рекомендую!Користуюсь цим тонером вже деякий час і це реально засіб який працює.
Текстура легка, не липка, дуже швидко вбирається і одразу дає відчуття зволоження. Шкіра після нього м’яка, спокійна і Читати далі
Гарний, поживний крем, але трохи липкий.Я вже деякий час користуюся цим кремом. Він дуже добре живить мою шкіру і не викликає жодної алергії чи подразнення, що для мене дуже важливо. Після нанесення моя шкіра м’яка та доглянута. ЄЧитати далі